Προς το περιεχόμενο

Μισώ τους περισσότερους ανθρώπους


Diva_25

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 164
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Όχι δεν είναι ψεύτικο, συγνώμη αν σε κάνω να νιώσεις έτσι, το πρόβλημα μου λέω, τόσο πολύ πίσω είναι τα παιδιά στην Ελλάδα;

 

ποια παιδια? σε παιδια μιλας νομιζεις? εδω ειμαστε πανω απο 30 οι περισσοτεροι, σβησε απο μονος σου το ποστ το ψευτικο που το παιζεις και γυναικα, για να τελειωνουμε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποια παιδια? σε παιδια μιλας νομιζεις? εδω ειμαστε πανω απο 30 οι περισσοτεροι, σβησε απο μονος σου το ποστ το ψευτικο που το παιζεις και γυναικα, για να τελειωνουμε....

Λυπάμαι πραγματικά άτομα σαν και εσένα φίλη/ε μου

 

Μην ξανα ασχοληθείς μαζί μου παρακαλώ, εχω ενα σοβαρό πρόβλημα, όποιος δεν θέλει να πει μια γνώμη ας μην λέει ότι του κατέβει και ας ασχοληθεί με άλλα πράγματα αν έχει να κάνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί οποίος έχει ένα σοβαρό πρόβλημα παίρνει σβάρνα το μπλα μπλα section τεχνολογικού φόρουμ για να το λύσει.

 

Μάιστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί οποίος έχει ένα σοβαρό πρόβλημα παίρνει σβάρνα το μπλα μπλα section τεχνολογικού φόρουμ για να το λύσει.

 

Μάιστα.

Τα φόρουμ είναι για να μοιράζεσαι απόψεις... Συγνώμη κιόλας; την αγάπη μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω απορία...

 

Πως εκμεταλλεύεσαι τους άλλους με το one night stand....να ξέρω πως να διακρίνω τις άλλες να με εκμεταλλεύονται....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα φόρουμ είναι για να μοιράζεσαι απόψεις... Συγνώμη κιόλας; την αγάπη μου

Μόνο απλώς σκέψου ότι όλοι μας είμαστε εδώ για τα τεχνολογικά θέματα κυρίως. Δεν είμαστε φόρουμ ψυχολογίας.

Οπότε κατευθείαν να γράφεις στο μπλα μπλα δεν είναι ότι και πιο έξυπνο :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί οποίος έχει ένα σοβαρό πρόβλημα παίρνει σβάρνα το μπλα μπλα section τεχνολογικού φόρουμ για να το λύσει.

 

Μάιστα.

 

the-truth-has-been-spoken-thumb.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σας παιδιά, παρακολουθώ αρκετό καιρό εδώ το site και ήθελα να κάνω λογαριασμό για να σας πω και εγώ το πρόβλημα μου

 

Γενικά είμαι 25 χρόνων, κορίτσι, από Γερμανία

 

Έιχα και εχω πολλούς συντρόφους περιστασιακά γιατί μου αρέσει να είμαι με κάποιον που με βλέπει σαν κάτι ξεχωριστό,και δεν μου χαλάει χατήρι, όχι οτι δεν είμαι κάτι ξεχωριστό, αξίζω πολλά

 

Από εκεί και πέρα δεν νιώθω καλά γιατί εκμεταλλευομαι συνέχεια τους αλλους είτε είναι σχέση, είτε one night, είτε φιλος

Δεν έχω γυναίκες φίλες δεν τις μπορώ με ζηλεύουν

 

Δεν τα πάω καλά με τους ανθρώπους επίσης, τους περισσότερους τους σνομπάρω και τους μισώ χωρίς να μου έχουν κάνει κάτι, γενικά τους θεωρώ χαμηλού επιπέδου

 

Αυτό που θέλω είναι να μου πείτε καμία γνώμη για την κατάσταση αυτή, εχω κάνει και ψυχανάλυση και ο γιατρός μου την έπεφτε, μια γυναίκα τα καταλαβαίνει αυτά δεν είναι στο μυαλό μου δηλ. Με έπαιρνε τηλέφωνα στης 12 το βράδυ για να με ρωτήσει αν είμαι καλά και τέτοια χαζά, και φοβάμαι να ξανά παω σε τέτοιο γιατρό

 

Εύχομαι να ήμουν όπως οι συνηθισμένες κοπέλες για να μην είχα αυτά τα προβλήματα

Για περνα απο εδω

http://www.insomnia.gr/topic/564701-%CF%84%CE%B1-%CE%BC%CE%AD%CE%BB%CE%B7-%CF%84%CE%BF%CF%85-insomnia-%CE%BC%CE%AD%CF%83%CE%B1-%CE%B1%CF%80%CF%8C-%CF%86%CF%89%CF%84%CE%BF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%AF%CE%B5%CF%82/page-224?do=findComment&comment=55428842

και βαλε μια φωτογραφία σου για να ξερουμε τι θα πούμε :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...