Προς το περιεχόμενο

Μικρά turn-offs στο άλλο φύλο


McNerd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν τα φορας τα τακουνια γιατι εισαι κοντη .Αλλιως δεν θα φοραγε κανενα μοντελο ...

Τα φορας γιατι ειναι ο ορισμος της θυληκοτητας ,προσδιδουν στυλ ,ανασηκωνουν ολο το σωμα μαζι με τον κωλο και αρεσουν σε μια πολυ μεγαλη μεριδα αντρων σε βαθμο εως και φετιχιστικο .

Αμα περιφερεσε ή σε περιφερουν με αυτοκίνητο και δεν έχεις μία τσάντα δέκα κιλών στον ώμο και δεν φεύγεις

7 το πρωί από το σπίτι και γυρνάς 21:00 το βράδυ.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 371
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κι εσείς μην βαριέστε να τις ξυρίσετε στα @@ και τριγύρω ε!

 

Μην μας πιεζετε.Αυτο θελει  χερι χειρουργου οσο αφορα την σταθεροτητα και την προσοχη, δεν ειναι παιξε γελασε  :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην μας πιεζετε.Αυτο θελει χερι χειρουργου οσο αφορα την σταθεροτητα και την προσοχη, δεν ειναι παιξε γελασε :shock:

Να δεις το βάψιμο και το περπάτημα με τακούνια τι κόπο θέλει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα περιφερεσε ή σε περιφερουν με αυτοκίνητο και δεν έχεις μία τσάντα δέκα κιλών στον ώμο και δεν φεύγεις

7 το πρωί από το σπίτι και γυρνάς 21:00 το βράδυ.

Ξερω κοπελες αρκετες κιολας με αυτο το ωραριο  που φορανε ψηλοτακουνα ,επισης δεν της περιφερει κανεις ,περιφερονται μονες τους με αμαξι κτλπ .

Η δεκακιλη τσαντα ειναι ενα θεμα δεν αντιλεγω .

Απο την εμπειρια  μου ομως  οταν ακουω τετοιες "προφασεις" και δεν αναφερομαι σε σενα γιατι δεν σε ξερω προσωπικα ουτε πως εισαι στην ζωη σου ,  ειναι οτι ακομα και αν δεν υπηρχαν  αυτοι οι λογοι ,δυσκολο ωραριο ,ορθοστασια ,απασχοληση κ.ο.κ παλι δεν θα φοραγαν.

  Το γιατι  δεν θα φοραγαν εχει και αυτο την εξηγηση του οπως ολα τα πραγματα  αλλα δεν ειναι της παρουσης .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Blues:

 

Δεν σας πιέζουμε. Όποιος θέλει το κάνει ;) απλά μην έχετε μετά την απαίτηση αν εκεί κάτω είναι ζούγκλα να έχει και η κοπέλα την διάθεση να σας 'περιποιηθεί'. That's all.

[Και ούτε για μας είναι παίξε γέλασε η φροντίδα/ξύρισμα των γεννητικών οργάνων, απαιτεί προσοχή βέβαια και δεν είναι κάτι εύκολο.]

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερω κοπελες αρκετες κιολας με αυτο το ωραριο που φορανε ψηλοτακουνα ,επισης δεν της περιφερει κανεις ,περιφερονται μονες τους με αμαξι κτλπ .

Η δεκακιλη τσαντα ειναι ενα θεμα δεν αντιλεγω .

Απο την εμπειρια μου ομως οταν ακουω τετοιες "προφασεις" και δεν αναφερομαι σε σενα γιατι δεν σε ξερω προσωπικα ουτε πως εισαι στην ζωη σου , ειναι οτι ακομα και αν δεν υπηρχαν αυτοι οι λογοι ,δυσκολο ωραριο ,ορθοστασια ,απασχοληση κ.ο.κ παλι δεν θα φοραγαν.

Το γιατι δεν θα φοραγαν εχει και αυτο την εξηγηση του οπως ολα τα πραγματα αλλα δεν ειναι της παρουσης .

Άμα λες ότι σου αρέσουν όλα αυτά όταν πρόκειται για έξοδο το δέχομαι. Απλά σε καθημερινή βάση είναι λίγο ουτοπικό. Άσε που όσες φοράνε τακούνια καθημερινά καταλήγουν με πόδια σαν δαγκάνες αστακού.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Blues:

 

Δεν σας πιέζουμε. Όποιος θέλει το κάνει ;) απλά μην έχετε μετά την απαίτηση αν εκεί κάτω είναι ζούγκλα να έχει και η κοπέλα την διάθεση να σας 'περιποιηθεί'. That's all.

[Και ούτε για μας είναι παίξε γέλασε η φροντίδα/ξύρισμα των γεννητικών οργάνων, απαιτεί προσοχή βέβαια και δεν είναι κάτι εύκολο.]

 

Να λοιπον αλλο ενα turn off.Η ελλειψη κατανοησης  :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί το θεωρούν υπερβολικό;

 

 

Γιατί θεωρούν ότι οι ήδη ψηλές δεν πρέπει να γίνονται ψηλότερες; Πραγματικά δεν ξέρω, αλλά εμένα μου αρέσει ούτως ή άλλως και θα τα φοράω και ας με κοιτούν περίεργα :P

 

Πάντως δεν ήξερα ότι σε τόσους πολλούς είναι turn off η τρίχα στα χέρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν ερχεται ο λογαριασμός και δεν κάνουν έστω τυπικά την κίνηση να πληρώσουν τα δικά τους... άσχετα αν θα πληρώσω εγω

Ωππ θυμήθηκα μεγάλο turn off!

Να θέλει να πληρώσει εκείνος για όλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί θεωρούν ότι οι ήδη ψηλές δεν πρέπει να γίνονται ψηλότερες; Πραγματικά δεν ξέρω, αλλά εμένα μου αρέσει ούτως ή άλλως και θα τα φοράω και ας με κοιτούν περίεργα :P

 

Πάντως δεν ήξερα ότι σε τόσους πολλούς είναι turn off η τρίχα στα χέρια.

Τηλέφωνο στον αισθητικό τώρα!

 

Καλά δε με λες, το ύψος έχεις δηλαδή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορώ πώς βρίσκουν γυναίκα μερικοί εδώ με τόσες απαιτήσεις και κυρίως τι είδους σχέσεις κάνουν.

 

Το ότι σε ξενερώνει κάτι δεν σημαίνει ότι απορρίπτεις. Ας πουμε αυτό με το οτι δεν κάνουν κίνηση να πληρώσουν οδήγησε σε μακροχρόνια σχέση ασχετα αν μου έκανε κακή εντύπωση. Το συζήτησα όμως μαζι της

 

Μία άλλη που έιχε τρίχες στο στηθος της είπα με όσο πιο ομορφο τροπο μπορουσα να τις φτιάξει. Το πήρε λίγο στραβά αλλα με το μπλα μπλά το κατάλαβε και τις διόρθωσε και ολά μελι γάλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...