Προς το περιεχόμενο

Μικρά turn-offs στο άλλο φύλο


McNerd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οσο επιμενει τοσο θυμωνεις δηλαδη ? :lol:

Αυτό ακριβώς.

Τηλέφωνο στον αισθητικό τώρα!

 

Καλά δε με λες, το ύψος έχεις δηλαδή;

Ποτέ, πρώτον δεν φαίνονται γιατί είναι ξανθές και δεύτερον η αποτρίχωση στα χέρια ερεθίζει το δέρμα. Προτιμώ τα μαλακά χέρια από τα άτριχα :)

 

Χμμμ 1.86-1.87

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 371
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτό ακριβώς.

Και δεν μου λες...αν επιμεινει πολυ γιατι ειναι ανοιχτοχερης τι θα του απαντησεις ? ...

 

- Καλα,εισαι πολυ γαιδουρι τελικα, δεν ξερεις να φερεσαι σε μια γυναικα ... :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και δεν μου λες...αν επιμεινει πολυ γιατι ειναι ανοιχτοχερης τι θα του απαντησεις ? ...

 

- Καλα,εισαι πολυ γαιδουρι τελικα, δεν ξερεις να φερεσαι σε μια γυναικα ... :lol:

Θα τον αφήσω να πληρώσει και κάπως θα του τα επιστρέψω. Σε ένα ραντεβού που είχε συμβεί τέτοιο περιστατικό, σε κάποια στιγμή ενώ ώρα οδηγούσε για να με πάει πίσω στο μετρό, τα έκρυψα μέσα στο αυτοκίνητο :D

 

Βέβαια έχασε την ευκαιρία του για δεύτερο (ραντεβού) ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σας χαλαει να εχει τριχες στα χερια να κουβαλαει τσαντα 10 κιλα να βριζει να καπνιζει να βαφεται πολυ να πιστευει στα ψωδια κλπ.

απο ποτε οι αντρες γινανε τοσο επιλεκτικοι?οταν μας αρεσει καποια τα ξεχναμε ολα ,μας πεφτει κατω το σαγονι κ σκεφτομαστε μονο ενα πραγμα,οσοι λενε οτι με χαλαει εκεινο κ το αλλο εγω απλα ξυνω τα τριχωτα α!@#$$% μου

 

κ ναι ειναι τριχωτα κ σε οποια δεν αρεσει να προσπερασει για να ερθει η επομενη,σας εχουν μαθει οτι αυτο αναμεσα απο τα ποδια σας σερνει καραβια κ εχετε γινει ψωναρες,μιλατε για εσωτερικη ομορφια αλλα δεν δεινετε την ευκαιρια στον αλλον να σας δειξει αν εχει γιατι πολυ απλα τον αποριπτεται στα πρωτα 5 λεπτα,οκ χαλαρωστε λιγο ,δεν ειστε κατι διαφορετικο

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα συγνώμη να εισαι με μια μαζι και να σου μιλαει για τον ανάδρομο έρμη και τις αλλες μαλακίες που πιστεύει εγω θεωρω οτι υποτιμαει τη νοημοσύνη μου και δεν θελω να ειμαι μαζι της ουτε σε φιλικό επίπεδο ειναι επιλεκτικό αυτο? Το γεγονος να μην σε ελκύει αυτο το ατομο καθόλου και να σε ξενερωνει δεν παίζει ε? Δεν είναι μόνο η εμφάνιση και στα 2 φύλλα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορώ πώς βρίσκουν γυναίκα μερικοί εδώ με τόσες απαιτήσεις και κυρίως τι είδους σχέσεις κάνουν.

Εγω εχω αρκετα turn off προς τις γυναικες  και γενικα ειμαι  σχεσακιας δεν εμεινα ποτε μονος ...απο μη-επιλογη , το να βαζεις φιλτρα δεν ειναι κακο ... σιγουρα οταν προσωπικα αποκλειω καπνιστριες, γεματουλες , γυναικες με αγενεια ή περιττο θρασσος  και αλλα πραγματα δυσκολευομαι αλλα το θεμα ειναι να ψαχνεις  να βρεις αυτο που θες ...και παντα το εβρισκα. Δεν ειναι ολοι οι ανθρωποι ιδιοι και οσο ρατσιστικο και αν σου φαινεται ναι ειμαστε ρατσιστες στις σχεσεις μας θελουμε το καλυτερο συμφωνα παντα με τα κριτηρια μας ποσο μαλλον οταν θα "επενσυσεις" χρονο και πνευμα για να δημιουργησεις μια σχεση με σκοπο να κρατησει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Δεν είναι μόνο η εμφάνιση και στα 2 φύλλα.

 

Τώρα που το λες θυμήθηκα το μεγαλύτερο turn off όλων των εποχών

 

Να πηγαίνεις τουαλέτα σπίτι της και να έχει δίφυλλο κωλόχαρτο!

 

Ξέρετε ποιό λέω, εκείνα τα τελείως ψεύτικα. ΘΑΝΑΤΟΣ.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ρε ντιφέτσα μην κολλάς εκεί, χρησιμοποιείς περισσότερο χαρτί! πρόμπλεμ σολβτ

 

Είμαι εδώ για να δίνω λύσεις στα προβλήματά σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα που το λες θυμήθηκα το μεγαλύτερο turn off όλων των εποχών

 

Να πηγαίνεις τουαλέτα σπίτι της και να έχει δίφυλλο κωλόχαρτο!

 

Ξέρετε ποιό λέω, εκείνα τα τελείως ψεύτικα. ΘΑΝΑΤΟΣ.

 

Ενω το να χεσεις στο σπιτι της δειχνει φινετσα  :-D

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενω το να χεσεις στο σπιτι της δειχνει φινετσα  :-D

 

Καλά ναι αυτά είναι κατάλοιπα άγριων εποχών. Τώρα όταν πάω σπίτι της προσωπικά βάζω τάπα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...