Προς το περιεχόμενο

αγορά πλυντηρίου πιάτων πάγκου


arxyat

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα σε όλους..λόγω θέματος αυτοάνοσου με πρόβλημα στα χέρια ψάχνω άμεσα πρόταση, καλή και αξιόπιστη, για την ηλεκτρική συσκευή του θέματος...με ενδιαφέρει σε μεγάλες διαστάσεις καθώς πρόκειται για οικογένεια...αν κάποιος φίλος έχει δοκιμάσει κάτι σχετικό ας προτείνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υπαρχει θεμα στα χρηματα γιατι αποσο ειδα παιζουν απο 250 μεχρι 350 τα περισσοτερα

αν βγαινουν εχουν πλατος απο 45 εως 60

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι κι αν έχουν τέτοιο πλάτος, αν το ύψος τους είναι μισό μετρό τι θα βάλεις μέσα? Εγώ με ένα παιδί έχω εντοιχιζόμενο 45, το βάζω 2 φορές τη μέρα και πλένω και στο χέρι όσα μένουν (που σχεδόν πάντα μένουν). Δεν νομίζω να καλύψει οικογένεια το μπεμπε που λες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλύτερο δεν σου έχω πει, που σκουπίζω καμιά δεκαριά φορές. Γενικά σε δουλειές σπιτιού πρέπει να χαλάω τουλάχιστον 5-6 ώρες τη μέρα μόνο για τα καθημερινά. Δεν φαντάζεσαι τι ζημιές κάνει και πόσο λερώνει ένα δίχρονο. Δυό λεπτά πας για κατούρημα και έχει κάνει κάτι που θες μια ώρα να το μαζέψεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα αγοράσει ένα πάγκου, 50cm ύψος, αρκετά καλό & ακριβό κλπ

 

Ειλικρινά ντρέπομαι που το πήρα. Για 4 πιάτα να βάζεις πλυντήριο και να μην τα πλένεις στα χέρια. Τραγικό. Φυσικά και στο πλυντήριο να τα βάλεις, προηγουμένως πάλι τα έχεις ξεπλύνει και καθαρίσει. Δηλαδή τι κερδίζεις? το σαπούνισμα? Φυσικά σε λίγο καιρό το πούλησα....

 

Αυτά για τα πλυντήρια ύψους 50cm. Σαφέστατα αν υπάρχει οικογένεια, τα ύψους 80 είναι βολικά. Ποτέ όμως 50cm.

 

Οπότε σαφέστατα στην ερώτηση του φίλου, θα πρότεινα εντοιχιζόμενο. Με σωστή κατασκευή μπορεί να μπει μια χαρά στον πάγκο. Απλά το κακό είναι το κόστος της κατασκευης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα siemens πάνω απο 15 χρόνια, έχει φαει πολύ χρήση (δεν είναι όμως για πολυμελή οικογένεια), χάλασαν τα γρανάζια από την πολύ χρήση και ένας τεχνικός που ήρθε (οχι της εταιρείας) το έφτιαξε με 60€.

 

Γενικά να ξέρεις οτι αυτά που τοτποθετούνται πάνω απο το πάγκο είναι για μικρά νοικοκυρία

 

 

(κάπου πήρε το μάτι μου κατι καινούργια μοντέλα AEG, λίγο μεγαλύτερα για ψάξε το)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...