Προς το περιεχόμενο

Συνεπιβάτες


McNerd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαχα γιατι τετοιο μπουλινγκ; κι εσυ πως αντεδρασες;

Δηλαδη ειχε την ιδια ωρα ενα λεωφορειο με ελληνες κι ενα με αλβανους που πηγαινε καστορια;

το δευτερο πηγαινε μεχρι κρυσταλοπηγη που ειναι τα συνορα το πρωτο σταματουσε καστορια

πως να αντιδρασω?19 χρονων με ψυχολογια χαλια κ 70 αλβανοι γυρω μου

απλα περιμενα χωρις να ξερω το μελλον μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και πάλι, αυτοί γιατί συμπεριφέρθηκαν έτσι; Βρε μπας και μπήκες σε αλβανικό κτελ; Επειδή ελληνικό κτελ που πάει Αλβανία δεν υπάρχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....

 

άλλο παρατραγουδο η απο πίσω μου να έχει φάει σκορδαλιά και να ρέβετε, αθόρυβα βέβαια αλλα το καταλάβαινα επειδή κάθε τόσο μου ερχόταν ένα κύμα σκορδίλας....

 

....

 

9 ώρες ταξίδι Ηγουμενίτσα-Αθήνα, μπροστά ένα ζευγάρι ηλικιωμένων που το'χαν ρίξει στην σκορδαλιά.

Ένα ρέψιμο ανα 20λεπτο περίπου. Σε όλη την διάρκεια της διαδρομής.

Εμπειρία ζωής.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου πεταξανε κ μερικα χαρτακια ηταν κ ενας με ενα λειζερ καπου κ μου το εριχνε στα μουτρα κ γενικα ειχαν ολοι εκτος απο εμενα ενα ευχαριστο ταξιδι

πάντως σε αυτό το σημείο γέλασα πάρα πολύ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε κτελ Ιωαννινα - θεσσαλονικη μου έχουν τύχει οι πιο ενοχλητικοί. Τη μία φορά καθομαι δίπλα σε μια κοπέλα ( αυτή παράθυρο , εγώ απ έξω). Βάζει αναμεσα μας , πάνω στο κάθισμα , την τσάντα της που την έλεγες και σακ βουαγιαζ πιάνοντας σχεδόν τη μισή μου θέση, βολεύεται, αφού με εκτόπισε και παίρνει τηλεφωνο να μιλήσει με την κολλήτη της .Αποφάσισα να περιμένω να τελειώσει με το τηλεφώνημα για να της ζητήσω να βάλει αλλού τη τσάντα, αλλά ξαφνικά εκεί που μιλούσε σιγά αρχισε να μιλάει πιο έντονα και να βάζει τα κλάματα.Και περασα 4 ώρες να ακούω για τον μ@λ@κ@ τον πρώην της που, όμως , τον θέλει ακόμα, για τον νυν που το ξέρει αλλά την θέλει και δεν τον νοιάζει,  και αααααχ τι θα κάνει, κι όλα αυτά με λυγμούς και θρήνους.

Σε άλλο ταξίδι, κάθεται πίσω μου μία κοπέλα με ένα σκυλάκι σε καλάθι,που μύριζε πολύ έντονα σκυλίλα και από ένα σημείο μετά και ούρα).Και δυστυχώς έπιασε κι αυτη το τηλέφωνο για να εξηγηθεί με το φίλο της που (όπως άκουσε όλο το λεωφορείο) ήθελε να πάει σε άλλη πόλη να δουλέψει , αλλά αυτή δεν ήθελε και μάλωνε μαζί του.Ευτυχώς στα μισά του ταξιδιού αδειασε μια θέση και απομακρύνθηκα. 

Επίσης σε κτελ για χαλκιδική μου έχει τύχει ζευγάρι να μπαίνει ευτυχισμένο μέσα, κάποια στιγμή ο τύπος ήθελε να δει το κινητό της τύπισσας, αυτή δεν τον άφησε, αυτος της το αρπάζει και το πετάει μακριά, φωνάζοντας ότι είνα πουτ@ν@, αυτή κλαίει κι αρχίζει να τον χτυπάει, τους χωρίζει ο ελεγκτής και καθίζει την κοπέλα σε άλλη θέση. Αρχίζουν απο τις διαφορετικές θέσεις να βρίζονται και να αλληλοαπειλούνται με χωρισμό και μηνύσεις, και μετά να θυμούνται ό,τι πέρασαν μαζί. Μέχρι το τέλος τα είχαν ξαναβρει κι άρχισαν να φασώνονται...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω βγαζω παπούτσια στο αεροπλάνο, τα βαζω στην τσαντα και φοραω παντοφλακια. Αν εχει κενή θεση διπλα κουρνιαζω και κοιμαμαι κιολας. Πως ακριβως ενοχλει αυτό? Αφου δεν ροχαλιζω, τι νοιαζει τους αλλους αν κοιμαμαι ή οχι?

Ρίξε και καμιά κλανιά δεν είναι ροχαλητο!!!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...