Προς το περιεχόμενο

Η GSMA ανακοίνωσε ότι το Καλύτερο Smartphone του 2016 είναι το Samsung Galaxy S7 edge


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η ένωση GSMA αναγνώρισε το Samsung Galaxy S7 edge ως το Καλύτερο Smartphone του 2016 (Best Smartphone of 2016) στην κατηγορία “Best Mobile Handsets και Devices” στα Global Mobile Awards που πραγματοποιήθηκαν στα πλαίσια του συνέδριου Mobile World Congress.

Πρόκειται για μία συσκευή που εντυπωσίασε όταν παρουσιάστηκε πέρυσι, κυρίως χάρη στην dual-edge οθόνη της και που ακόμα και μήνες μετά συνεχίζει να σημειώνει πωλήσεις. Βλέπετε ήταν η σειρά Galaxy S7 που κράτησε στην επιφάνεια την Samsung μετά το φιάσκο με το Galaxy Note7.

 

Πολλοί χρήστες που αναγκάστηκαν να επιστρέψουν το Galaxy Note7 τους πίσω, θέλησαν να το ανταλλάξουν για το Galaxy S7 edge, αφού οι δύο συσκευές είχαν αρκετά κοινά στοιχεία –με εξαίρεση βεβαίως το stylus, τον σαρωτή ίριδας- όπως μεγάλη οθόνη dual-edge, παρόμοιο συνδυασμό επεξεργαστή και μνήμης κ.ά.

 

O Juhno Park, Vice President Global Product Strategy της Samsung Electronics δήλωσε: “Είναι τιμή μας που αναγνωριστήκαμε για τον δεξιοτεχνικό σχεδιασμό μας και τις καινοτομίες μας με το Galaxy S7 edge. Το βραβείο αποτελεί απόδειξη της διαρκούς επιδίωξης μας για υπεροχή, καθώς συνεχίζουμε να υπερβαίνουμε τις προσδοκίες των καταναλωτών μέσω της επαναστατικής τεχνολογίας μας στα κινητά”.

 

Η αποστολή του insomnia.gr στo MWC 2017 είναι χορηγία της MediaMarkt
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε, αν ακόμα δεν τρελάθηκε όλος ο πλανήτης, το one plus 3Τ θα είναι το καλύτερο του 2017.

Μέχρι να ανακοινωθεί σε 2-3 μήνες το galaxy s8.

υ.γ. there's a pattern there.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσχετα αν είναι ή δεν είναι το S8 το καλύτερο, δεν υπήρχε περίπτωση να μην είναι Android η συσκευή που θα έπαιρνε το βραβείο στην MWC καθώς μόνο εταιρείες με Android παίρνουν μέρος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο κομμάτι VFM πιστεύω κρίθηκε το s7 και βγήκε «το Καλύτερο Smartphone του 2016» Μια και έχει «τρομερό» VFM.

 

 

Όσοι το πιάσαν το "υπονοούμενο" καλώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξύδι οι υπόλοιποι ..

Πραγματικά δεν θα μπορούσε να τους ένοιαζε λιγότερο τους υπόλοιπους για το αν η GSMA και η κάθε GSMA το θεώρησε το καλύτερο κινητό με κριτήρια άγνωστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο κομμάτι VFM πιστεύω κρίθηκε το s7 και βγήκε «το Καλύτερο Smartphone του 2016» Μια και έχει «τρομερό» VFM.

 

 

Όσοι το πιάσαν το "υπονοούμενο" καλώς.

 

Αν δεν τρεξεις να το πάρεις τον πρώτο μήνα ή αληθεια ειναι πως έχει VFM χωρις κανενα υπονοουμενο.

 

Απο εκει και πέρα οσοι διαφωνειτε με την επιλογή ως του καλυτερου Smartphone... προτείνετε ποιο ηταν καλυτερο και γιατι.

 

Προσωπικα οσο και να μου την σπαει η Samsung, αναγκάστικα (γιατι δεν υπηρχε κατι καλυτερο), το πήρα (S7) και η αληθεια ειναι πως τον τιτλο τουλάχιστον για φετος (δεν ξερω για αλλα χρόνια) μαλλον τον παιρνει δικαιωματικα.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γρήγορο. δεν κολλάει πουθενά, τέλεια κάμερα, αδιαβροχο, φοβερή σχεδίαση και ποιότητα, επέκταση μνήμης, τέλεια οθόνη. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω που είμαι άσχετος , μπορείτε να μου πείτε άλλο κινητο με οθόνη Edge , καλύτερη  ανάλυση , μικροτερο μέγεθος (για το μέγεθος οθονης , μικρότερο βάρος , καλύτερη μπαταριά , αυτά η καλύτερα υλικα κατασκευής και ποιο οικονομικο από 530 ευρο που εχει Ελλαδα ?

 

Σοβαρα τωρα , θελω απαντηση !!! Εχω ακούσει ότι υπάρχουν πιο ελαφριά πιο μικρά πιο καλες μπαταριες όμως δεν εχω βρει κατι να τα συνδυάζει ολα μαζί.

​Παράδειγμα βλεπω κατι Huawei που εχουν μεγαλες μπαταριες , όμως είναι βαρια , που είναι ποιο φτηνα αλλα δεν εχουν μεγαλυ αναλυση , κτλ κτλ .   

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...