Προς το περιεχόμενο

Αδιάφορα θέματα, χαμένοι χρήστες, αποχή από συζητήσεις;


Θεkλα

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελευταία παρατηρώ μια γενικότερη αποχή από το forum (στο μπλαμπλα αναφέρομαι).

 

Βλέπω θέματα μόνο για εφκα, μετανάστευση, προβληματα με απο πάνω/γείτονες με οικοσιτα ζωα. Η προβλήματα με ηλεκτρικές συσκευές.

 

Χρήστες αγνοούνται (bspus, nenya, idomeneas7, toxovolos, theoritikos και ενα σωρο αλλοι) ή περιοριζονται στα ανέκδοτα.

 

Και κάποια threads που κινούνταν αρκετά (πχ τα μέλη του i με φωτογραφίες) έχουν θαφτεί - μάλλον από έλλειψη ενδιαφεροντος.

 

Τα άλλα υπο-φορουμ αντίστοιχη εικόνα. Βλέπω στις προσφορές να ζητιανευουν - σε απανωτά posts - ενα κωδικό προσφορας για s7 σαν αλλα φορα πoυ λένε ολοι "thanks" στον topic starter. Δεν μπορώ να εκφερω ολοκληρωμένη γνώμη γιατί δεν ήμουν τακτικο μέλος στις υπόλοιπες ενότητες.

 

Η αρχιζει να με πιάνει λίγο κατάθλιψη με την αποχή ή φταίει η καταθλιψη μου που τα βλέπω μαύρα. (Η κότα έκανε το αυγό ή το αυγό την κότα).

 

Τι γνώμη έχετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν ξέρω. Υπήρχε μια αχτιδα ελπίδας στα threads. Πλέον είτε διαβαζω ειδησεις σε άλλα sites (ατυχηματα, θανατους, περικοπες συνταξεων, απολυσεις) είτε το μπλαμπλα, το ίδιο μου κανει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πχ. Sticky η μετανάστευση. Ισως sticky και τα προβληματα με τους γειτονες (θα μου ξηλωσει την κεραια, εχει κοτες στο διπλανο κηπο και μυριζει κλπ).

 

Ισως εκφράζει τα προβληματα γύρω. Αλλα καποτε ηταν πιο αισιοδοξα τα θέματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω ότι φταίει αυτό. Και δεν ειναι μονο οι χρήστες που ανέφερα αλλά και πολλοί άλλοι (lucifer, sarandis και ο φιλος του, gatokoritso, trilobite, vsl, panos1com, aneurysm...).

 

(Δεν χρειαζόταν καν να δοκιμάσω απ'ότι φαίνεται. Ψόφιο και το παρόν θέμα. Η όλοι κοιμούνται. Η απέχουν).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να νομίσουν ότι τρολάρεις και μπορεί να κλείσει και το θέμα αλλά εγώ πιστεύω ότι προβληματίζεσαι στ'αλήθεια και είναι καλό αυτό :)

 

Ίσως είναι κάποια φάση που λίγο εσύ, λίγο τα θέματα, τα βλέπεις κάπως πιο απαισιόδοξα τα πράγματα. Θα περάσει όμως!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να τρολαρω ρε συ; Παλιότερα ο άλλος έγραφε για αστείες καταστάσεις στη δουλειά, άλλος ρωτούσε πως να ντυθεί για να μην παει σαν τσαντηρι στο γάμο, άλλος για το τι τον ενοχλεί, προτάσεις για διασκέδαση. Τώρα είναι φουλ της μιζέριας (όπως λέμε φουλ του άσσου).

 

Τα ίδια με alithinos, anwnymh29, astrosynnefo, livefreeordie.

 

Κάποτε τα θέματα κινούνταν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποικιλία στα θέματα δεν μπορείς να πεις ότι δεν υπάρχει. Από κει και πέρα έχεις δίκιο ότι έχουν χαθεί κάποιοι αλλά τι μπορείς να κάνεις γι'αυτό; Άλλοι επιστρέφουν, άλλοι όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

"παλιότερα" = μέχρι την προηγούμενη εβδομάδα, αλλά της θέκλας της φάνηκε αιώνας  :P

 

επίσης όλοι θα βλέπουν survivor τους επόμενους 4 μήνες, deal with it

(διάφορους από αυτούς που αναφέρεις τους είδα στο σχετικό θρεντ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"παλιότερα" = μέχρι την προηγούμενη εβδομάδα, αλλά της θέκλας της φάνηκε αιώνας  :P

 

επίσης όλοι θα βλέπουν survivor τους επόμενους 4 μήνες, deal with it

(διάφορους από αυτούς που αναφέρεις τους είδα στο σχετικό θρεντ)

Είναι που δεν βλέπει κανείς ελληνική τηλεόραση κατά τα άλλα! :D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...