Προς το περιεχόμενο

Φήμες ότι 1000 μηχανικοί της Apple εργάζονται πάνω σε ένα AR project


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φυσικά και η Apple και η κάθε Apple δεν θα αλλάξει τίποτα λόγω τετοιων leaks.

 

Κάθε ένας έχει την άποψη του, η δικιά μου είναι ότι αυτή η εταιρεία κάνει τα πάντα σωστά στον τομέα της διαφήμισης με κάθε λογής κολπάκια, κρατάει το ενδιαφέρον και όλοι ασχολούνται με τα προϊόντα της. Μαγκιά της.

 

Οι τίτλοι μεσημεριανής εκπομπής όπως λες που στέλνει ή μπορεί και να εμπνέονται οι πληρωμένοι δημοσιογράφοι της ειναι μέρος της τακτικής της, μιας και κάτι σημαντικό στην τεχνολογία δεν προσφέρει πλέον, οι βαρυγδουποι τίτλοι της έμειναν.

 

Τεσπα, είμαι συνωμοσιολογος κι έχω την άποψη ότι τέτοιες εταιρείες έχουν sites και δημοσιογραφους που πληρώνουν για τέτοιους ωραίους τίτλους, εσύ όχι, μαγκιά σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 50
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τεσπα, είμαι συνωμοσιολογος κι έχω την άποψη ότι τέτοιες εταιρείες έχουν sites και δημοσιογραφους που πληρώνουν για τέτοιους ωραίους τίτλους, εσύ όχι, μαγκιά σου.

 

Άλλο τα leaks με πιθανά χαρακτηριστικά που θα ενσωματώνει η επόμενη συσκευή, άλλο η επίτηδες διαρροή και αποκάλυψη του πρωτότυπου μήνες πριν την κυκλοφορία που ανέφερες. Το πρώτο προκαλεί hype και κρατά το ενδιαφέρον, το δεύτερο κάνει το ακριβώς αντίθετο.

 

Δεν είναι θέμα "μαγκιάς". Θέμα λογικής είναι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλο τα leaks με πιθανά χαρακτηριστικά που θα ενσωματώνει η επόμενη συσκευή, άλλο η επίτηδες διαρροή και αποκάλυψη του πρωτότυπου μήνες πριν την κυκλοφορία που ανέφερες. Το πρώτο προκαλεί hype και κρατά το ενδιαφέρον, το δεύτερο κάνει το ακριβώς αντίθετο.

 

Δεν είναι θέμα "μαγκιάς". Θέμα λογικής είναι.

Aν μου αποκάλυπτες το πρωτότυπο μηχάνημα της τηλεμεταφοράς,και χρόνια πριν την κυκλοφορία του,μια χαρα hype θα υπήρχε.

Αρα το hype δεν έχει να κάνει με το πότε και αν έγινε επίτηδες,αλλα με το ΤΙ ήταν αυτό που διερευσε ή "διέρευσε".

Αν ειναι σαπια τα leaks(απο αποψη specs),μαλλον φταινε τα σαπια specs,όχι το πότε και το αν εγινε επίτηδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν μου αποκάλυπτες το πρωτότυπο μηχάνημα της τηλεμεταφοράς,και χρόνια πριν την κυκλοφορία του,μια χαρα hype θα υπήρχε.

Αρα το hype δεν έχει να κάνει με το πότε και αν έγινε επίτηδες,αλλα με το ΤΙ ήταν αυτό που διερευσε ή "διέρευσε".

Αν ειναι σαπια τα leaks(απο αποψη specs),μαλλον φταινε τα σαπια specs,όχι το πότε και το αν εγινε επίτηδες.

 

Μόνο που δεν μιλάμε σε αυτό το θέμα για μηχανήματα τηλεμεταφοράς και τρελές εφευρέσεις αλλά για consumer products που ανανεώνονται κάθε χρόνο με μερικά extras...

Εκτός αν όντως η αποκάλυψη του iPhone 4 τότε για σένα προσωπικά είχε το ίδιο αντίκτυπο με την αποκάλυψη της τηλεμεταφοράς οπότε πάω πάσο.

 

Όσο αναφορά για τα "σάπια" leaks και σε ποιον φταίνε δεν είμαι σίγουρος τι εννοείς και που αναφέρθηκε αυτό. Πες καθαρά ότι απλώς θεωρείς ότι τα iPhones έχουν σάπια specs να μην το κουράζουμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Μακάρι να ισχύει και να το βάλουν στο Iphone 8 (εάν θα λέγετε έτσι) αλλιώς σε κάποια μελλοντική συσκευή.

 

Αυτήν την τεχνολογία την περιμένουμε πως και πως! :D

ενημερωτικα απλα.. φιλε μου η απλ αλλαζει ηδη της τιμες της στο επομενο αιφον , αιφον 8 η 10 που θα το ονομασει που θα αγγιζει τα 32 γιγκα τα 1000 ευρω.. οχι τωρα πως δεν τα αγγιζει τα ξεπερναει κιολας αλλα λεμε ποσο θα κοστισει. η τιμες για ενα αιφον που εχει κυλκφορησει και ηταν 850 ευρω τωρα θα γινει απο 950 + σορρυ αλλα δεν θα παρω...  αν και εχω αιφον. δεν ειμαι τουλαχιστον χαζος  εγω προσωπικα να πληρωσω 1000 ευρω  για  ενα κηνιτο ειναι παραλογο για μενα...  με αυτα τα 1000 ευρω παω ενα ταξιδι στο εξωτερικο οχι για να  αγορασω  κηνιτο η αγοραζω    ενα  καινουργιο μηχανακι πχ.   φυσικα οποιος το θελει ας το αγορασει. συμφερει να αγορασει κανεις αιφον μονο οταν πεφτει η τιμη  του  μετα απο 1 χρονο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι εχει 1000 μηχανικους αν εχει και το επομενο αιφον θα κοστιζει απο 950+ ευρω .. καπου ειχα διαβασει οτι η απλ αλλαζει της τιμες της μετα το αιφον 7 που θα αγγιζει τα 1000 ευρω τα 32 γιγκα. οχι τωρα πως δεν τα   αγγιζει  να  ειχαμε να λεγαμε που λενε. δηλαδη οκ το εχουμε χασει  τελειος ομως. κατοχος αιφον ναι μου αρεσει το λογισμικο της... αλλα οχι και 1000 ευρω για  ενα κηνιτο. προτιμο να δωσω 1000 ευρω να παω  νεα υορκυ  να το παρω απο εκει που ειναι και πολυ ποιο φθηνο να δω και την αμερικη.  σορρυ ...........  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...