Προς το περιεχόμενο

Lexman Powerbank 10.000mah 8.90€ απο leroy merlin [ΤΕΛΟΣ]


iaiwannis2005

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πήρα σήμερα απο πειραιώς είναι στον κάτω όροφο στον διάδρομο με τους ψηφιακούς δέκτες και τις κεραίες.Είχε 9 κομμάτια στο ράφι.Στην αρχή ρώτησα άσχετο υπάλληλο και μου ειπε εξαντλήθηκαν και ημουν έτοιμος να φύγω και άκουσα εναν άλλον πελάτη κατα τύχη που έψαχνε και αυτός και έπεσε σε ποιο σχετικό υπάλληλο και τα ανακάλυψα και εγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευγε φιλε τα ιδια και εγω, πηγα στις 17:30 περιπου και ενω ειχα παρει τηλεφωνο μου λεει ο ενας πωλητης δεν εχω ..και κοιταζω μονος μου και βρηκα στο ραφι διπλα στις μπαταριες και μετα ηρθε αλλος πωλητης και λεει ναι εχουμε ... ειχε και μερικα κομματια στον δρομο για τα ταμεια που ειχε καποια διαφορα πραγματακια ... μεγια μας ευχαριστουμε το παιδι που το βρηκε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεσσαλονίκη όποιος μπορέσει και πάει να δει εάν έφεραν, ας ενημερώσει

τζιφος

ακομη δεν εχουν φερει 

αρα παμε για την αλλη τεταρτη - πεμπτη και βλεπουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι έχουν βάλει διάσπαρτα σε αρκετά σημεία.

 

Απλά αρκεί να πέσει το μάτι σου επάνω γτ μερικοί πωλητές λένε ότι τελείωσαν κτλπ.

 

Μα τι θα παιζουμε το κυνήγι του θησαυρού ?  :P  ψάξε ψάξε δεν θα το βρείς το γκατζετάκι που ποθείς  :lol: όλα σε ενα μέρος έπρεπε.Μαλλον θέλουν να γυρίζουμε το κατάστημα να αγοράζουμε και άλλα πράγματα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα σημερα λαρισα και πηρα 2 Οποιος ενδιαφερεται να αγορασει να πω οτι εχει πανω απο 30 κομματια αλλα προσοχη δεν ειναι στα ραφια μπρος απ τα ταμεια αλλα εκει που ειναι οι μπαταριες τα εχουν σε ενα μεγαλο σταντ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Ρέντη πήρα το τελευταίο που είχε και ήταν μπροστά μπροστά στην ουρά των ταμείων. Μέσα δε βρήκα στο ηλεκτρολογικό υλικό που είχε την άλλη φορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...