Προς το περιεχόμενο

Olympiacos B.C


margaritagr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χρηστο και η εξασφαλιση του πλεονεκτηματος κ μαλιστα ανετα σχετικα, αθλος ηταν.

Καπαρωσες την τετραδα χωρις Σπανουλη και ειχες τη πολυτελεια να μη φορτσαρεις στο τελος και να δοκιμασει ο Σφαιρο σχηματα.

 

Επισης ο Σφαιρο ειπε οτι σημερα θα παιξει ο Γιανγκ, ελπιζω αν χρειαστει να βοηθησει να ειναι σε θεση να το κανει.

Πολλοι παιχτες δεν επεστρεψαν ποτε ιδιοι απο τραυματισμους (το ειδαμε και στις δικες μας ομαδες) και δε ξερω αν κι αυτο το παλικαρι θα τα καταφερει. Μακαρι μετα απο προετοιμασια να ειναι ο παλιος του εαυτος -οπου κι αν παιζει- γιατι ειναι κριμα να χανονται ταλεντα ετσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τον είδα σε φωτογραφία απ' το ΣΕΦ και δυσκολεύτηκα πάρα πολύ να τον αναγνωρίσω! Ευτυχώς λες ότι τώρα είναι ΟΚ. Γράψανε τι είχε και άλλαξε τόσο η εμφάνισή του; Με το που είδα τη φώτο σκέφτηκα ότι πέρασε χημειοθεραπείες...

για δωσε λινκ

Χρηστο και η εξασφαλιση του πλεονεκτηματος κ μαλιστα ανετα σχετικα, αθλος ηταν.

Καπαρωσες την τετραδα χωρις Σπανουλη και ειχες τη πολυτελεια να μη φορτσαρεις στο τελος και να δοκιμασει ο Σφαιρο σχηματα.

 

Επισης ο Σφαιρο ειπε οτι σημερα θα παιξει ο Γιανγκ, ελπιζω αν χρειαστει να βοηθησει να ειναι σε θεση να το κανει.

Πολλοι παιχτες δεν επεστρεψαν ποτε ιδιοι απο τραυματισμους (το ειδαμε και στις δικες μας ομαδες) και δε ξερω αν κι αυτο το παλικαρι θα τα καταφερει. Μακαρι μετα απο προετοιμασια να ειναι ο παλιος του εαυτος -οπου κι αν παιζει- γιατι ειναι κριμα να χανονται ταλεντα ετσι.

 

 

κι εγω θέλω να τον δω σήμερα

Ειναι θηρίο ρε γαμώτο... Μακάρι να συνέλθει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα χρονο εμεινε εκτος δεν ειναι κι ευκολο ειδικα οταν εισαι νεος και απειρος παιχτης.

Εχει τετοια σωματικα προσοντα που μονο με του Ουντο μπορουν να συγκριθουν και στοχευε να καθιερωθει νβα. Εχει λοιπον κινητρο, ειναι σε ηλικια που μπορει να δουλεψει και να πετυχει.

 

Σε ο,τι δειγμα εχει δωσει εχει δειξει πως ειναι ανικητος σε αμυνα επιθεση, στις καλες του μερες δηλαδη.

 

Η λογικη λεει πως του χρονου -αν και πνευματικα ειναι οκ- θα εχει αλλο προσωπο οπως επανηλθε και ο Παπ.

Αγκαθι για μας ειναι το συμβολαιο του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιθετικά όχι. Δεν νομίζω κιόλας να γίνει ποτέ. Και στις βολες πάντως αξιόπιστος.

Γενικά κρίμα που δεν μας έχει βγει αυτος ο παίχτης μετά την ατυχία του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω συγκρίνουμε ανόμοια πράγματα.

Ο Παπ είχε αποδείξει ότι μπορεί να παίξει σε αυτό το επίπεδο σε 2 διαφορετικες ομαδες μαλιστα ενώ ο Γιανγκ είναι απλά κάποιος με σωματικά προσόντα.

Εάν είχε δείξει συνεπεία στην άμυνα εγώ θα ήμουν θετικός στο να τον κρατήσουμε γιατί στην επίθεση μπορεί να βελτιωθει.

Όμως ως τώρα όταν παίζει, η φάση που βλέπω συνεχώς είναι τον Γιανγκ να πηδάει σε τελείως λάθος χρόνο για να κόψει καποιον και ο αντίπαλος ψηλός να παιρνει ενα ξεκούραστο επιθετικό ριμπάουντ και να βάζει καλάθι.Ο τυπος πηδάει συνεχώς σε λάθος timing.Μακαρι να με διαψεύσει και να κλείσει καλά τη σεζόν,άλλωστε τώρα είναι τα κρίσιμα παιχνίδια και αν παίξει τώρα καλά κάνεις δεν θα θυμάται την αρχή της σεζον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε δε τους συγκρινα ως αξια. Απλα κι ο παπ περασε τραυαμτισμο (λιγοτερο δυσκολο) κι εμεινε καιρο εξω. Ε περυσι δεν υπηρχε οπως αναμενοταν,φετος με προετοιμασια ειναι ο mvp μας.

 

Καταληγω πως δε μπορω να πω τελειωμενο ενα νεο παιχτη μετα απο χιαστο. Τη νεα σεζον θα κριθει και μπορει και να καταληξει σε καμια Ουσακ κ μετα στον κολοσσο ποιος ξερει. Αν ομως πιασει το potential του εχει θεση σε ομαδα ευρωλιγκας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαργαρίτα πάντως, δε ξέρω αν πλεον χρειαζόμαστε 2 αθλητικούς ψηλούς. Η ομάδα (και ο Σπαν βασικά) έχουν δείξει πως χρειάζονται απαραίτητα την παρουσια του Μιλουτινοφ στον αγώνα. Όσο μεγαλώνουν δηλαδή οι Πρίντεζης/Σπανούλης, δε ξέρω αν μας εξυπηρετεί το μπάσκετ που πρωτοπαίξαμε το ΄12

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρηστο και η εξασφαλιση του πλεονεκτηματος κ μαλιστα ανετα σχετικα, αθλος ηταν.

Καπαρωσες την τετραδα χωρις Σπανουλη και ειχες τη πολυτελεια να μη φορτσαρεις στο τελος και να δοκιμασει ο Σφαιρο σχηματα.

Επισης ο Σφαιρο ειπε οτι σημερα θα παιξει ο Γιανγκ, ελπιζω αν χρειαστει να βοηθησει να ειναι σε θεση να το κανει.

Πολλοι παιχτες δεν επεστρεψαν ποτε ιδιοι απο τραυματισμους (το ειδαμε και στις δικες μας ομαδες) και δε ξερω αν κι αυτο το παλικαρι θα τα καταφερει. Μακαρι μετα απο προετοιμασια να ειναι ο παλιος του εαυτος -οπου κι αν παιζει- γιατι ειναι κριμα να χανονται ταλεντα ετσι.

Γιατι να μην βαλει τον Γιανγκ; Βλεπει οτι εχει το περιθωριο να το κανει. Ο αντιπαλος δεν εμπνεει φοβο, οποτε εχει ολη την ανεση να το δοκιμασει και αυτο και αν βγει, βγηκε.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθαρά ψυχολογικό είναι το θέμα του, σωματικά είναι ίσως καλύτερα απο πέρσυ. Ξεκάθαρα θα πρέπει να μείνει και του χρόνου γιατί τέτοιοι παίκτες σπανίζουν και όσο περνάει ο καιρός τόσο θα επανέρχεται αγωνιστικά και ψυχολογικά κυρίως.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα αν δε προσφερει καθολου στα εναπομειναντα ματς δυσκολο να μεινει λογω συμβολαιου. 900κ παιρνει αρκετα μεγαλο νουμερο για τα δεδομενα μας.

Παντως αν μαθω οτι θα μεινει μαλλον θα χαρώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως αν μαθω οτι θα μεινει μαλλον θα χαρώ

Εσυ, εγω επισης, αλλα κυριως οι Αθηναιοι σουβλατζηδες:

http://www.sport24.gr/Basket/OmadesBasket/A1Olympiakos/o-patrik-giangk-kai-ta-soyvlakia-toy-me-guro-kotopoylo.4567980.html

 

protd.jpg

 

Εχει απο το Νοεμβρη που ερχεται συμφωνα με τις προβλεψεις σου. Πλησιαζει ο Νοεμβρης, οποτε πρεπει να μεινει να δουμε την επανοδο του :lol:

 

ΥΓ. Η φωτο αυτη ανεβηκε παραμονη αγωνα Ευρωλιγκας με την Νταρουσαφακα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...