Προς το περιεχόμενο

Η Colorware ξεκίνησε να πουλάει το limited edition iPhone 7 Plus Retro


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η εταιρεία Colorware, που πραγματοποιεί custom βαφές και βελτιώσεις σε ηλεκτρονικά ανακοίνωσε ένα νέο paint job για το iPhone 7 Plus που βασίζεται στην ρετρό εμφάνιση του πρωτότυπου Macintosh του 1984.

Με ονομασία iPhone 7 Plus Retro, το paint job περιλαμβάνει το πλήρες βάψιμο του κινητού στο πίσω μέρος σε μπες χρώμα, με σκουρόχρωμες γραμμές στα πλαϊνά καθώς και το πολύχρωμο λογότυπο της Apple. Η εμπρόσθια όψη του κινητού είναι μαύρου χρώματος. Το συγκεκριμένο μοντέλο είναι το iPhone 7 Plus 256GB, ξεκλείδωτο και SIM-free.

 

Όσον αφορά στην τιμή, όπως όλα τα προϊόντα της εταιρείας Colorware είναι ακριβό, ωστόσο στην συγκεκριμένη περίπτωση, και λόγω της συσκευής που είναι από μόνη της αρκετά ακριβή, αγγίζει τα $1899. Το κινητό θα πωλείται για περιορισμένο χρονικό διάστημα και τα πρώτα 25 θα είναι αριθμημένα.

 

Link.png Site: GSMArena

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

$970 η επίσημη τιμή του sim-free iPhone 7 plus 256GB.

 

$929 καπέλο για μια βαφή. Γιατί; Γιατί το βαφτίσαμε επετειακό και είναι iPhone.

 

Μνημόνια σε όλο τον κόσμο για πάντα.

  • Like 24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεχωριστο και ομορφο. Τιμη που απευθυνεται σε λιγα Ελληνικα πορτοφολια αλλα σιγουρα υπαρχει κοινο εκει εξω.

Αν μου το εδιναν δεν θα ελεγα οχι :)

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

$970 η επίσημη τιμή του sim-free iPhone 7 plus 256GB.

 

$929 καπέλο για μια βαφή. Γιατί; Γιατί το βαφτίσαμε επετειακό και είναι iPhone.

 

Μνημόνια σε όλο τον κόσμο για πάντα.

Δεν σου αρέσει το απίστευτο καπέλο για μια βαφή/r&d κλπ σε ένα αντικείμενο που είναι ήδη υπερκοστολογημένο; Αν ναι, η λύση δεν είναι τα μνημόνια...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ζω για την στιγμή που θα το πιάσει στα χεράκια του ο Techrax (γνωστός σφαγέας smartphones) και θα του αλλάξει τα φώτα! 

Για εμένα τύποι όπως o Techrax είναι τραγικοί, τα λεφτά που ξοδεύονται για να καταστρέφει κάθε δεύτερη μέρα ένα Smartphone των 900€ θα μπορούσαν να διατεθούν για άτομα που τα έχουν ανάγκη.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εμένα τύποι όπως o Techrax είναι τραγικοί, τα λεφτά που ξοδεύονται για να καταστρέφει κάθε δεύτερη μέρα ένα Smartphone των 900€ θα μπορούσαν να διατεθούν για άτομα που τα έχουν ανάγκη.

Απο την μια με εκνευριζουν και εμενα, απο την αλλη ενταξει ειναι η ... "δουλεια τους"?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την μια με εκνευριζουν και εμενα, απο την αλλη ενταξει ειναι η ... "δουλεια τους"?

Καλά ναι όπως το δει ο καθένας, μην βγούμε και Off-Topic :)

Και το σκέτο 7 plus ρετρό φαίνεται αφού σχεδιάστηκε πριν τρεισήμισι χρόνια, πόσο μάλιστα όταν θα κυκλοφορήσει το 8.

Ντάξει όσο Retro φαίνονται τα περισσότερα κινητά από την Ασία που χρησιμοποιούν σχεδόν τον ίδιο σχεδιασμό εδώ και χρόνια. Η μικρή παραλλαγή του iPhone μας πείραξε; Το ίδιο Design είχε στην τελική και το Galaxy από το S6-S7 και ακόμα και το S8 απλά βάζοντας μικρότερο Bezel. Μην σχολιάσω τα Budget Alpha, J κλπ που από σχεδιασμό μέσα στην πρωτοτυπία τα τελευταία χρόνια, τα ίδια και τα ίδια. Απλά έχουν στερεύσει από ιδέες μου φαίνεται και δεν ξέρουν πλέον τι να σχεδιάσουν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...