Προς το περιεχόμενο

Εξωτερικός σκληρός δίσκος στο PS4


petoglou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

19 ώρες πριν, stelios18120 είπε

https://www.skroutz.gr/s/8535770/Freecom-mHDD-Slim-1TB.html

Eχω αυτόν

Κάνει για εξωτερικός για το ps4 pro που έχω? (Δεν έχει εξωτερική τροφοδοσία με usb 3.0  δουλεύει )

Θέλω να τον γεμισω παιχνίδια και να παίζω από εκεί.δεν υπάρχει κανένα θέμα έτσι;

Κανονικοτατα..Απλα να ξερεις οτι θα σβηστει ο,τι εχει μεσα!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 108
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, Πανος999 είπε

Κανονικοτατα..Απλα να ξερεις οτι θα σβηστει ο,τι εχει μεσα!

Ότι έχει μέσα που; Στον εξωτερικό εννοείς έτσι; Όχι στο ps4 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον θα δώσω τον εξωτερικό δίσκο και θα πάρω εσωτερικό. Με την ευκαιρία, όποιος έχει εσωτερικό 2-3tb και θέλει να τον κάνουμε ανταλλαγή ας μου στείλει πμ.:)

Ο εξωτερικός δίσκος που έχω είναι ολοκαίνουριος στο κουτί του! Είναι αυτός και τον αγόρασα για να περάσω ταινίες μέσα αλλά τελικά δεν τον χρησιμοποίησα γιατί χρειάστηκα μεγαλύτερο χώρο και χρησιμοποίησα έναν 3tb. Το άνοιξα από το κουτί του για να το φορμάρω για το ps4 αλλά δεν μ'αρέσει που κρέμεται μπροστά το καλώδιο.:( Όποιος θέλει ας επικοινωνήσει να τα πούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, Πανος999 είπε

ναι ρε..

Με ταχυτητα στο παιχνίδι κτλπ δεν θα έχω θέμα έτσι; Γιατί το ίδιο θα είναι σε ταχύτητα με εσωτερικό ο εξωτερικός ουκ θα βάλω να παίζω τα παιχνίδια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά είδα σε αυτό το βίντεο ότι ο εξωτερικός δίσκος που έχω Toshiba Canvio Basics 2TB, μπορώ να τον βγάλω από τη θήκη και να το βάλω στο ps4 αντί να τον δώσω και να πάρω εσωτερικό σκληρό; Γίνεται;:o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, Πανος999 είπε

οι εσωτερικοι γινονται εξωτερικοι κ οι εξωτερικοι γινονται εσωτερικοι..

Για μονος σου δεν μπορω να σε συμβουλευσω..

Έχω αλλάξει σε πολλές κονσόλες δίσκους κι έχω περάσει και το λειτουργικό, δεν ανησυχώ σε αυτό. Απλά επειδή ο εξωτερικός σκληρός που έχω τώρα είναι ολοκαίνουριος φοβάμαι λίγο να βάλω χέρι.:( Οκ σε ευχαριστώ για την απάντηση!:) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τελικά παιδιά το ρίσκαρα και τον άνοιξα! Ήταν πάρα πολύ εύκολο!🙂 Άνοιξα δύο. Έναν 2tb κι έναν 1tb αλλά ξενέρωσα γιατί είδα πως και στους δύο το τροφοδοτικό να το πω; είναι ενσωματωμένο πάνω στο δίσκο.😪 Δείτε στο βίντεο να καταλάβετε τι εννοώ. Αυτό δεν βγαίνει ε;😞 

Επεξ/σία από Leon Scott Kennedy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 24/2/2018 στις 4:07 ΠΜ, Leon Scott Kennedy είπε

Ναι αλλά πάλι και ο εξωτερικός να κρέμεται ένα καλώδιο μπροστά είναι κάπως βρε'συ...:(

Κάλιο αργά παρά ποτέ 😛


https://www.aliexpress.com/item/PZOZ-Micro-USB-Cable-90-Degree-Microusb-Android-Fast-Charging-L-Type-cord-data-Charger-Adapter/32855849033.html

Ενα τέτοιο το περνάς από μπροστά προς στο πίσω μέρος του Ps4 και δεν ενοχλεί ιδιαίτερα. 

Επεξ/σία από Bourdoulas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα, τελικά η καλύτερη λύση είναι να πουλήσω τον εξωτερικό δίσκο 2tb και να πάρω έναν εσωτερικό. Ενσωματωμένος στη κονσόλα μέσα,όμορφα κι ωραία! ούτε καλώδιο να φαίνεται ούτε και να υπάρχει δεύτερο κομμάτι (δίσκος και ps4) επάνω η δίπλα στη κονσόλα. Ξέρετε μέχρι πόσα tb υποστηρίζει; Μπορώ να βάλω κάποιον δίσκο μεγαλύτερο από 2tb?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...