Προς το περιεχόμενο

Επιστροφή επισκευασμένων Galaxy Note 7 στην αγορά για συγκεκριμένους σκοπούς


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειμαι ο μονος που θα το αγοραζε ρε παιδια;η να παω να κοιταχτω σε γιατρο;

 

Όχι δεν είσαι ο μόνος. Προσωπικά εχω το Note 4 και αυτή την περίοδο του εχω περασμένη μια rom με χαρακτηριστικά από Note 7. Ειλικρινα εχω ερωτευτεί το μενου του.

 

Οπότε ναι, κι εγώ αν το εβρισκα σε τιμή χώμα θα το σκεφτόμους σοβαρα να το αγοράσω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"θα πρέπει να ακολουθηθούν ειδικές διαδικασίες φιλικές προς το περιβάλλον"

 

 Όσο τα φιλικά υλικά τους που ήταν αιτία να πεθάνουν πολλοί εργαζόμενοι στα εργοστάσια από λευχαιμία;  :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αραγε αυτοι το το κραζουν σε καθε thread και σε καθε ελληνικο forum αν το δωσει η samsung μιση τιμη θα τρεξουν να το αγορασουν?

Εννοείται πως ναι. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αραγε αυτοι το το κραζουν σε καθε thread και σε καθε ελληνικο forum αν το δωσει η samsung μιση τιμη θα τρεξουν να το αγορασουν?

 

1) Μισή τιμή δεν πρόκειται να το δώσει και το ξέρετε όλοι πολύ καλά. Τα 700 - 800 που ζητούσε άααντε να τα κάνει 500 κι αν. Μάρκετινγκ κάνουν όχι φιλανθρωπίες, αλλιώς θα τα πετούσανε όλα.

 

2) Έχω χάσει την εμπιστοσύνη μου στη Samsung (όπως και σε άλλες γνωστές εταιρίες) εδώ και καιρό λόγω της αλλαζονείας της και της τάσης για φανμποϋσμό που δημιουργεί το μάρκετίνγκ της. Οπότε και μισή τιμή να ήταν δε θα το θεωρούσα καν δέλεαρ ώστε να μου κερδίσει ξανά την εμπιστοσύνη.

 

3) Πλέον τις αυξημένες ανάγκες μου (και σιγά τις αυξημένες δηλαδή, αφού το μόνο που ζητάω είναι ένα αξιόπιστο κινητό με dual sim και μεγάλη μπαταρία), δε μου τις καλύπτει ένα Note 7, πόσο μάλιστα να έδινα και το υπέρογκο ποσό της "μισής τιμής".

 

Οπότε προσωπικά δε θα το αγόραζα στη "μισή" τιμή...

All things aside, το Note 7 ήταν μια καταπληκτική συσκευή.

 

Τόσο καταπληκτική που ανακλήθηκε λόγω αυτής της καταπληκτικότητάς της.

 

ΟΚ πέρα από την πλάκα αναγνωρίζω πως ευθύνονται ορισμένοι για το φιάσκο αυτό, όμως και πάλι είμαι της γνώμης του ότι αν δεν υπήρχε αυτή η αλλαζονεία στην πιολιτική της, ίσως να γλυτώνονταν πολλά πράγματα και να μή φτάναμε στην κατάσταση να πάει άπατο ένα τόσο ωραίο μηχάνημα για πολλούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήταν εξαιρετικό τηλέφωνο. Επειδή υπήρχε πρόβλημα με την μπαταρία, που οδήγησε στην ανάκληση, δε σημαίνει ότι τα υπόλοιπα departments της Samsung δεν "υπερέβαλαν εαυτόν" για το αποτέλεσμα. Τα γεγονότα προφανώς είναι γεγονότα. Ήταν μια επικίνδυνη συσκευή και ανακλήθηκε. Fact. Αλλά ήταν και μια καταπληκτική συσκευή σε σχέση με τα υπόλοιπα τεχνικά χαρακτηριστικά. Κι αυτό είναι fact

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πιστευω να το δωσει τοσο λιγο γιατι ετσι θα καννιβαλιζε ολες τις υπολοιπες σειρες της.

Θα διαλεγες j5 η note 7 στα ιδια χρηματα?

 

Επιπλεων λογικα δεν θα βγαλει κ update.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...