Προς το περιεχόμενο

Ζώνη αδυνατίσματος


Markus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας ! Ήθελα να μάθω εαν οι "ζώνες αδυνατίσματος με δόνηση "

ή παρόμοιες έχουν όντως αποτελεσματα,εαν ναι και έχετε να μου προτείνεται καποια θα το εκτιμουσα. Ευχαριστώ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πεταμένα λεφτά. ιδρώνεις, χάνεις προσωρινώς πόντους λόγω εφίδρωσης , που απλώς τους ξαναπαίρνεις αμέσως μόλις πιείς νερό.θα εχεις καλλίτερα αποτελέσματα αν κόψεις την τροφοδοσία και τη σπάσεις σε μικρότερα αλλα πυκνότερα γεύματα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με άλλα λόγια διατροφή :)

πεταμένα λεφτά. ιδρώνεις, χάνεις προσωρινώς πόντους λόγω εφίδρωσης , που απλώς τους ξαναπαίρνεις αμέσως μόλις πιείς νερό.θα εχεις καλλίτερα αποτελέσματα αν κόψεις την τροφοδοσία και τη σπάσεις σε μικρότερα αλλα πυκνότερα γεύματα.

 

πεταμένα λεφτά. ιδρώνεις, χάνεις προσωρινώς πόντους λόγω εφίδρωσης , που απλώς τους ξαναπαίρνεις αμέσως μόλις πιείς νερό.θα εχεις καλλίτερα αποτελέσματα αν κόψεις την τροφοδοσία και τη σπάσεις σε μικρότερα αλλα πυκνότερα γεύματα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ απλα δίνω πανελλήνιες!

ε τότε απλά γίνε χοντρός για λίγο και μετά έχεις 4 χρόνια τουλάχιστον να αδυνατίσεις 

 

εκτός αν πεθαίνεις το ίδιο και σε κάθε εξεταστική, όταν πας στρατό, όταν σε χωρίσει η γκόμενα, όταν βρεις νέα γκόμενα κτλ

 

 

ΥΓ μόνο εγώ όταν στρεσσάρομαι χάνω κιλά αντί να παίρνω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ απλα δίνω πανελλήνιες!

Αυτο μου θυμίζει τις χοντρές που λενε, ε τώρα δεν μπορώ ας περάσουν οι γιορτές, μετα,  τώρα αποκλείεται ειμαι στεναχωρημένη, μετα τώρα ειμαι στο χωριό και ειναι δύσκολο κλπ κλπ

 

Για την διατήρηση του βάρους ο κανόνας είναι να πεινάς όταν σηκώνεσαι από το τραπέζι, και για να χάσεις η κίνηση

 

Η σωστή διατροφή ειναι πλέον γνωστή σε όλους, και ιδικά για σένα που δίνεις πανελλήνιες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Για την διατήρηση του βάρους ο κανόνας είναι να πεινάς όταν σηκώνεσαι από το τραπέζι, και για να χάσεις η κίνηση

 

 

 

για τη διατήρηση κάποιου χαμηλού βάρους εννοείς, γιατί μπορείς να διατηρείς και το υψηλό σου βάρος χορταίνοντας ή αν είσαι κάποιο τέρας της φύσης με τρελό μεταβολισμό να παραμένεις σχετικά χαμηλά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Αυτο μου θυμίζει τις χοντρές που λενε, ε τώρα δεν μπορώ ας περάσουν οι γιορτές, μετα, τώρα αποκλείεται ειμαι στεναχωρημένη, μετα τώρα ειμαι στο χωριό και ειναι δύσκολο κλπ κλπ

 

Για την διατήρηση του βάρους ο κανόνας είναι να πεινάς όταν σηκώνεσαι από το τραπέζι, και για να χάσεις η κίνηση

 

Η σωστή διατροφή ειναι πλέον γνωστή σε όλους, και ιδικά για σένα που δίνεις πανελλήνιες

 

Για να χάσεις τον μεγαλύτερο ρόλο τον παίζει η διατροφή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...