Προς το περιεχόμενο

Editorial: Πώς το PS4 κέρδισε τη μάχη της τρέχουσας γενιάς με στρατηγική… Xbox


Ocelote

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχεις απόλυτο δίκαιο αλλά εγώ δεν είπα ποτέ ότι δεν μου αρέσουν τα games της Sony. Και στό κάτω κάτω άμα κάποιος λέει ότι προτιμά τα exclusives του PS4 τότε δεν έχω πρόβλημα αλλά δεν είναι σωστό να λέει ότι τα games του PS4 είναι καλύτερα. Το ίδιο ισχύει και για μένα και για αυτούς που έχουν Xbox One.

Το θεμα ειναι οτι στο Ps4 βλεπεις περισσοτερα exclusives και κυριως νεα Ip και οχι συνεχεια sequel(forza 5,6,7,8 halo 4,5,6,7,8).

Ναι τα Forza,gears,halo ειναι καλα δεν ειπε κανεις το αντιθετο. Αλλα τα φαγαμε στην μαπα στο 360 ολη την γενια,παλι τα ιδια παιχνιδια θα παιξουμε?

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 63
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το θεμα ειναι οτι στο Ps4 βλεπεις περισσοτερα exclusives και κυριως νεα Ip και οχι συνεχεια sequel(forza 5,6,7,8 halo 4,5,6,7,8).

Ναι τα Forza,gears,halo ειναι καλα δεν ειπε κανεις το αντιθετο. Αλλα τα φαγαμε στην μαπα στο 360 ολη την γενια,παλι τα ιδια παιχνιδια θα παιξουμε?

 

ισχυει, ενας λογος που πατωσε το XBX1 ειναι η ελλειψη του σε exclusives/νεα IP. το ιδιο θα συμβει και με το Scorpio αν η MS δεν αρχισει να επενδυει σε δικα της IP.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως θεωρω πως εχει χαθει  το παιχνιδι για το xbox  σε αυτη την γενια σε επιπεδο πωλησεων .Το ps4  εχει εδραιωσει μια ισχυρη βαση  και δικαιως .

Πλεον η κατασταση ειναι μη αναστρεψιμη ,θα αποτελεσει εκπληξη πρωτου μεγεθους αν συμβει το αντιθετο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...