Προς το περιεχόμενο

Κοινόχρηστα Πολυκατοικίας


Vakeros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Και στις αποδειξεις λιανικης εμπεριεχεται ΦΠΑ .

 

Οι αποδείξεις αυτές ήταν μόνο για τα υλικά ή και την εργασία όμως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι αποδείξεις αυτές ήταν μόνο για τα υλικά ή και την εργασία όμως?

 

 

Εχω την εντυπωση οτι για παροχη υπηρεσιων δεν υπαρχει ταμειακη αποδειξη . Με επιφυλλαξη .Οποτε αφου δεν εκοψε απο μπλοκακι ....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στις αποδειξεις λιανικης εμπεριεχεται ΦΠΑ .

δεν έκοψε απόδειξη παροχής υπηρεσιών, αλλά τους πήγε αποδείξεις υλικών από άλλες αγορές που είχε κάνει ο ίδιος.

 

το μεροκάματο του 'άσπρο', θα επιβαρυνόταν με εφκα και φπα.

Εχω την εντυπωση οτι για παροχη υπηρεσιων δεν υπαρχει ταμειακη αποδειξη . Με επιφυλλαξη .Οποτε αφου δεν εκοψε απο μπλοκακι ....

οι αποδείξεις παροχής υπηρεσιών πρέπει να αναφέρονται ονομαστικά , και να αναφέρουν και το είδος της υπηρεσίας που παρασχέθηκε (πχ. διαχείριση πολυκατοικίας οδού τάδε, επισκευή αγωγού ομβρίων κλπ.)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά αυτούς όλους που τους βρήκατε; Είναι όντως υδραυλικοι η τίποτα μπογιατζηδες και κάνουν τους υδραυλικούς;; Τι να πω...

Καλά παράτησε δουλειά στην μέση με γκρεμίσματα κτλπ να πάει αλλού; Χαχαχα

Τι γίνεται στον κόσμο ρεεεε χαχαχα

Οι υδραυλικοι, στην πλειψηφια τους απο 55 και πανω δεν εχουν τελειωσει σχολες. Μαθαν διπλα σε μαστορες σε οικοδομες ειναι αγραμματοι σε καποιο ποσοστο, και ειναι αξεστοι και αποτομοι. Παντα ειχα προβληματα με αυτους.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι υδραυλικοι, στην πλειψηφια τους απο 55 και πανω δεν εχουν τελειωσει σχολες. Μαθαν διπλα σε μαστορες σε οικοδομες ειναι αγραμματοι σε καποιο ποσοστο, και ειναι αξεστοι και αποτομοι. Παντα ειχα προβληματα με αυτους.

 

δεν συμφωνω αλλα οκ

 

 

ο καθενας με την γνωμη του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς τιμολόγιο παροχής υπηρεσιών δεν είναι νόμιμος σαν υδραυλικός (εκτός και αν έχουν αλλάξει τα πράγματα και δεν γνωρίζω γιατί έχουν περάσει και χρόνια) αλλά θέλω να κάνω μια ερώτηση...

Λες ότι χρειάστηκε σωλήνα πλαστική και ένα ταφ φ20 ή φ22 αυτό δεν ισχύει είτε ειναι φ200 είτε φ240... Τώρα όσο αναφορά την δουλειά του και αυτό ισχύει για όλους τους υδραυλικους όταν έχουμε να δουλέψουμε σε βρωμιές και σκατα αυτό το χρεωνουμε πάντα έξτρα (σωστό λάθος δεν ξέρω αλλά έτσι είναι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...