Προς το περιεχόμενο

Λεω να αγορασω fidget cube


Hellaslover

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οσοι δε γνωριζετε τι ειναι google it.

Στην ουσια ειναι ενας μικρος πλαστικος κυβος με διαφορα κουμπακια, διακοπτες, μπαλιτσες κτλ που το κρατας και "παιζεις" πατωντας τα.

 

Η ιδεα ειναι οτι σε βοηθαει με το αγχος και οταν θες να συγκεντρωθεις, να εχεις κατι να κανεις με τα χερια/δαχτυλα. Πριν πειτε οτι ειναι ανοησια, δεν διαφερει και πολυ απο το κομπολοι η το μπεγλερι που χρησιμοποιουμε οι ελληνες.

 

Επειδη πολλες φορες βρισκομαι σε θεση που θελω να κανω κατι με τα χερια και ειτε αναβω τσιγαρο, η "κανω μασαζ" στο μοχλο ταχυτητων οταν οδηγαω κ εχει κινηση (η ξυνω το τιμονι!), ασχολουμαι με το κινητο η απλα το κραταω κτλ λεω να δοκιμασω το fidget cube. Με το καπνισμα και μονο να με βοηθησει μου φτανει.

 

Το χει δοκιμασει κανεις; γραφω εδω για να μαθω εμπειριες και να σας πω για αυτο το προιν που οσο χαζο κ ας φενετε ειναι και "χρησιμο"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλακα εχει.Εχουμε ενα απο ebay απομιμηση στα 4-5 ευρω το ειχαμε παρει.Το original με καλυτερη ποιοτητα κουμπιων νομιζω παει κανα 15αρι.Στα ιδια με το κομπολόι χωρις να σπας τα @@ του αλλου με το τακα τακα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανει τακα τακα γιατι ειναι απομιμιση το καλο δε κανει θορυβο (νομιζω). Και δε θα το χρησιμοποιω ολη την ωρα και με παρεα, μη με παρουν και στο ψιλο..

Κομπολοι δε συμπαθησα ποτε. Εχω ενα δε το χρησιμοποιω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ενα απομιμηση, καλο ειναι, αλλα δεν ειναι τοσο smooth. κανει πιο πολυ θορυβο και η μπιλια δε κανει κλικ. το ιδιο ισχυει σε ολες τις απομιμησεις. το original ειναι πανακριβο, κανα 30ρι ευρω παει το οποιο για κανενα λογο δεν αξιζει.

 

θα δοκιμασω να εκτυπωσω κανενα spinner η αλλο fidget απο δω

 

http://www.thingiverse.com/search/page:3?q=fidget&sa=

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το ήξερα

Και δείχνει να 'χει πλάκα

Αλλά ταυτόχρονα μου μοιάζει σαν το αντίστοιχο από τα παιχνίδια δραστηριοτήτων που είναι για νήπια

large_403079-_CE_BC_CE_BF_CF_85_CF_83_CE

(πατάς εδώ, ζουλάς εκεί και τρίβεις παραπέρα)

 

Τελικά, η ζωή μας κύκλους κάνει, μια στα νιάτα και μια στα γεράματα και άλλα τέτοια φιλοσοφημένα :-)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι δε γνωριζετε τι ειναι google it.

Στην ουσια ειναι ενας μικρος πλαστικος κυβος με διαφορα κουμπακια, διακοπτες, μπαλιτσες κτλ που το κρατας και "παιζεις" πατωντας τα.

 

Η ιδεα ειναι οτι σε βοηθαει με το αγχος και οταν θες να συγκεντρωθεις, να εχεις κατι να κανεις με τα χερια/δαχτυλα. Πριν πειτε οτι ειναι ανοησια, δεν διαφερει και πολυ απο το κομπολοι η το μπεγλερι που χρησιμοποιουμε οι ελληνες.

 

Επειδη πολλες φορες βρισκομαι σε θεση που θελω να κανω κατι με τα χερια και ειτε αναβω τσιγαρο, η "κανω μασαζ" στο μοχλο ταχυτητων οταν οδηγαω κ εχει κινηση (η ξυνω το τιμονι!), ασχολουμαι με το κινητο η απλα το κραταω κτλ λεω να δοκιμασω το fidget cube. Με το καπνισμα και μονο να με βοηθησει μου φτανει.

 

Το χει δοκιμασει κανεις; γραφω εδω για να μαθω εμπειριες και να σας πω για αυτο το προιν που οσο χαζο κ ας φενετε ειναι και "χρησιμο"

Το χω παραγγειλει μαζι με ενα fidget spinner και εχει φτασει και περιμενω ειδοποιητηριο.Απο οσα εχω ακουσει αξιζει!

 

εχω ενα απομιμηση, καλο ειναι, αλλα δεν ειναι τοσο smooth. κανει πιο πολυ θορυβο και η μπιλια δε κανει κλικ. το ιδιο ισχυει σε ολες τις απομιμησεις. το original ειναι πανακριβο, κανα 30ρι ευρω παει το οποιο για κανενα λογο δεν αξιζει.

 

θα δοκιμασω να εκτυπωσω κανενα spinner η αλλο fidget απο δω

 

http://www.thingiverse.com/search/page:3?q=fidget&sa=

Το gearbest πριν καμμια 20αρια μερες το ειχε απο 18€ στα 4€......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χω παραγγειλει μαζι με ενα fidget spinner και εχει φτασει και περιμενω ειδοποιητηριο.Απο οσα εχω ακουσει αξιζει!

 

Το gearbest πριν καμμια 20αρια μερες το ειχε απο 18€ στα 4€......

σιγουρα ηταν απο gearbest? το λεω, γιατι στην αναζητηση βγαζει απο 2 ευρω περιπου (οχι προσφορα) τα οποια ειναι 100% copy

 

http://www.gearbest.com/cube-stress-_gear/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...