Προς το περιεχόμενο

Υγεια!


Mpampis06

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας! θα ηθελα να σας πω ενα προβλημα που εχω οχι πολλη σημαντικο ομως, λοιπον ειχα παει εκδρομη 4 μερες και στην 3 μερα ενιοθα πολλοι κουρασμενος και δυσκολεβομουν να συγκετρωθο και ακομη νιωθο, εκει δεν ετρωγα και πολλοι μονο πιτογυρα και πρωινο κατι κρουασανακια, δεν ξερω αν καταλαβατε και πολλα αν θελετε μπορειτε να με ρωτησετε τη δεν καταλαβατε και θα σας πω!(Μηπως μου λειπουν βιταμηνες; γιατι μου φεναιτε πως μου επεσε ο σιδηρος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκου λέει. Σπανάκι και φακές για μια εβδομάδα το μεσημέρι. Το βράδυ μπριζόλες.

 

Και για ψυχική υγεία το νήμα του σαρβαιβορ.

αλιθεια ειανι αυτα που λες η πλακα κανεις; για το σπανακι και της φακες και μπριζολες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα δεν ξέρω τι φταίει.Μήπως σε κανένα φαρμακείο να σου δώσουν κάτι για σίδηρο?Αλλιώς θα σου απαντήσουν οι γιατροί του insomnia.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κλασσικη περιπτωση βλαβης . Πηγαινε ριξε λιγο νερο να στα μουτρα σου.

να σε ρωτησω υπαρχει περιπτωση να φατιει ο πεσμενος σιδηρος, γτ μετα την εκδρομη μου επεσε ο σιδηρος μηπως φατιει αυτο;

χαχαχα δεν ξέρω τι φταίει.Μήπως σε κανένα φαρμακείο να σου δώσουν κάτι για σίδηρο?Αλλιώς θα σου απαντήσουν οι γιατροί του insomnia.

ευχαριστω φιλε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να σε ρωτησω υπαρχει περιπτωση να φατιει ο πεσμενος σιδηρος, γτ μετα την εκδρομη μου επεσε ο σιδηρος μηπως φατιει αυτο;

 

ευχαριστω φιλε!

Κάπου έχασες σίδηρο. Για ψαξου λίγο, κάπου εκεί θα είναι, δεν είναι κλειδιά να τα χάσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...