Προς το περιεχόμενο

Jean απο λαικη?


MessatsuRoku

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απο οτι ακουσα απο γνωστους η τιμες ειναι στο 20ευρω, δεν ξερω ομως για την ποιοτητα... Θα το πλυνεις μια φορα και θα χασει την φορμα μου εντελως και τετοιτα. Εχει αγορασει κανεις jean απο λαικη? Πιστευω η ποιοτητα θα ειναι καλυτερη απο το pull&bear και το berska παντως 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά στη Λαική είναι συνήθως β διαλογής. Πχ δεν έχουν καλά φερμουάρ, κουμπιά, οι ραφές μπορεί να είναι στραβές το ντένιμ να είναι αρκετά υποδεέστερο κι άλλα τέτοια. Πάντως από αντοχή δεν έχουν θέμα εμένα μου έβγαζαν και με κακή χρήση τουλάχιστον 3 χρόνια. Και τα έπαιρνα κυρίως για δουλειές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ένα 25άρι παίρνεις και γαμώ τα παντελονάκια από γνωστά μαγαζιά, τα οποία είναι πάλι μεν του κώλου σε σχέση με ακριβότερα (με το κιλό που λέμε) αλλά δεκάδες κλάσεις ανώτερα από του "πάγκου" και σίγουρα καμπόσες πλύσεις θα τις βγάλουν. Άσε που δε μπορείς να τα δοκιμάσεις/αλλάξεις, ούτε ξέρεις τι ήλιο/ταλαιπωρία έχουν φάει.

 

Γνώμη μου, μακριά

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άμα είναι να δώσεις 20 πήγεναι benetton,μια χαρά τζινάκια!έχω 2,τα πήρα 25 € πρίν καμμιά 10αριά χρόνια και μόνο έχουν ξεβάψει σε αντίθεση με levis που έχουν λιώσει στο καβάλο.Με 20 € έχω πάρει από pull & bear αλλά χαμηλότερης ποιότητας από benetton.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άμα είναι να δώσεις 20 πήγεναι benetton,μια χαρά τζινάκια!έχω 2,τα πήρα 25 € πρίν καμμιά 10αριά χρόνια και μόνο έχουν ξεβάψει σε αντίθεση με levis που έχουν λιώσει στο καβάλο.Με 20 € έχω πάρει από pull & bear αλλά χαμηλότερης ποιότητας από benetton.

Εγώ γνήσιο Levi's 15 χρόνια και δεν έχει πάθει τίποτα, 280 ευρώ παντελόνι.

 

Ότι πληρώνεις παίρνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ γνήσιο Levi's 15 χρόνια και δεν έχει πάθει τίποτα, 280 ευρώ παντελόνι.

 

Ότι πληρώνεις παίρνεις.

280;;;κανα 100σταρικο τα παίρνω και δεν έχω δει πάνω από 200 κάποιο σχέδιο.Και αυτό που λέω αγορασμένο από τη Levis.Απλά τα benetton μου έκαναν εντύπωση γιατί είναι τα μοναδικά που δεν μου έχουν λιώσει και έχω δοκιμάσει αρκετές μάρκες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχει τυχει να παρω 2 με 3 φορες απο λαικη,ετυχε και βγηκαν καλα και γερα και δεν ειχα θεμα με στραβες -χαλαρες ραφες κλπ...

 Μεινεκτημα οτι δεν υπαρχει μερος να το δοκιμασεις και με ετυχε να παρω ενα και το φερω πισω αλλες δυο φορες μεχρι να βρω το νουμερο μου...Δευτερο και σοβαρο επισης οτι αν η μαμα δεν ξερει να κονταινει το τζην πρεπει να τρεχεις σε ραφειο για προσαρμογες..Και δεν ειναι φτηνα σχετικα να τα πας σε ραφειο ..

  Κι ολα αυτα πληρωνοντας  20 αρικο -25..Μεγαλο μειον νομιζω  η αγορα απο  λαικη.

     Και σιγουρα τα τζην των λαικων δεν εχουν την καλυτερη ποιοτητα στο denim...Στανταρ αυτο.

 

 Ετσι εκτοτε αγοραζω απο μια βιοτεχνια που εχει τρομακτικη ποικιλια σε νουμερα και σχεδια ,και οχι μονο τζην και οχι μονο παντελονια (φουτερ ,t shirts,μπουφαν χειμωνιατικα ,ανοιξιατικα ,σακακια κλπ)...Το καλο ειναι οτι οι τιμες του ειναι σταθερες αιωνια γιατι το οικημα ειναι δικο του ,δεν εχει ενοικιο κι ετσι στα τζην οποιο παρεις 25 ευρω,και το καλυτερο  ;  Σουπερ γερα και στα προσαρμοζει επιτοπου πανω σου εκεινη την ωρα χωρις εξτρα κοστος (μπατζακια μεση ,πλαινα ,οτι θες....)

  Σκεφτειτε οτι περσι που εχασα 11 κιλα, του πηγα 10 τζην και μου τα εκανε ολα προσαρμογη πανω μου (κυριως επειδη ειμαι πελατης του χρονια, με 3 ευρω το ενα μονο)....

Βεβαιως τελεια και τα ακριβα που διαβασα παραπανω ,αλλα παρα πολυ απλησιαστα.Δεν ειναι οι καιροι για τετοια πιστευω ,αλλα ειναι υπεροχα οπως και να χει..

Επεξ/σία από David20
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 30+ ευρω (και 25 με καμμια εκπτωση) πας σε μαγαζι, διαλεγεις οτι θελεις και δοκιμαζεις οτι θελεις και εχεις και αποδειξη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει τυχει να παρω 2 με 3 φορες απο λαικη,ετυχε και βγηκαν καλα και γερα και δεν ειχα θεμα με στραβες -χαλαρες ραφες κλπ...

 Μεινεκτημα οτι δεν υπαρχει μερος να το δοκιμασεις και με ετυχε να παρω ενα και το φερω πισω αλλες δυο φορες μεχρι να βρω το νουμερο μου...Δευτερο και σοβαρο επισης οτι αν η μαμα δεν ξερει να κονταινει το τζην πρεπει να τρεχεις σε ραφειο για προσαρμογες..Και δεν ειναι φτηνα σχετικα να τα πας σε ραφειο ..

  Κι ολα αυτα πληρωνοντας  20 αρικο -25..Μεγαλο μειον νομιζω απο η αγορα απο  λαικη.

     Και σιγουρα τα τζην των λαικων δεν εχουν την καλυτερη ποιοτητα στο denim...Στανταρ αυτο.

 

 Ετσι εκτοτε αγοραζω απο μια βιοτεχνια που εχει τρομακτικη ποικιλια σε νουμερα και σχεδια ,και οχι μονο τζην και οχι μονο παντελονια (φουτερ ,t shirts,μπουφαν χειμωνιατικα ,ανοιξιατικα ,σακακια κλπ)...Το καλο ειναι οτι οι τιμες του ειναι σταθερες αιωνια γιατι το οικημα ειναι δικο του ,δεν εχει ενοικιο κι ετσι στα τζην οποιο παρεις 25 ευρω,και το καλυτερο  ;  Σουπερ γερα και στα προσαρμοζει επιτοπου πανω σου εκεινη την ωρα χωρις εξτρα κοστος (μπατζακια μεση ,πλαινα ,οτι θες....)

  Σκεφτειτε οτι περσι που εχασα 11 κιλα, του πηγα 10 τζην και μου τα εκανε ολα προσαρμογη πανω μου (κυριως επειδη ειμαι πελατης του χρονια, με 3 ευρω το ενα μονο)....

Βεβαιως τελεια και τα ακριβα που διαβασα παραπανω ,αλλα παρα πολυ απλησιαστα.Δεν ειναι οι καιροι για τετοια πιστευω ,αλλα ειναι υπεροχα οπως και να χει..

Υπαρχουν φορτηγακια για δοκιαμαστηρια  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...