Προς το περιεχόμενο

συγγενεις


snow22

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πιο ΕΜΠ1 πεθαίνεις

νομίζω πως δεν αξίζει να ρισκάρεις να βγάλεις παιδί με προβλήματα υγείας με την ξαδερφή σου αφού έχει κ άλλες γυναίκες τριγύρω 

στείλε μου μια φωτογραφία σε pm να σου πω αν αξίζει  :mellow:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομίζω πως δεν αξίζει να ρισκάρεις να βγάλεις παιδί με προβλήματα υγείας με την ξαδερφή σου αφού έχει κ άλλες γυναίκες τριγύρω

στείλε μου μια φωτογραφία σε pm να σου πω αν αξίζει :mellow:

Τα προφυλακτικά γιατί υπάρχουν?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομίζω πως δεν αξίζει να ρισκάρεις να βγάλεις παιδί με προβλήματα υγείας με την ξαδερφή σου αφού έχει κ άλλες γυναίκες τριγύρω

στείλε μου μια φωτογραφία σε pm να σου πω αν αξίζει :mellow:

ρε φίλε σε ποιον αιώνα είσαι, ακόμα να διαχωρίσεις την ηδονή από την αναπαραγωγή; :shock:
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά εχω φιλους που μου έχουν φερθει καλύτερα και απο συγγενείς και συγγενείς που μου έχουν φερθει χειρότερα και απο εχθρούς.

 

Γενικά με τους καλούς μιλάω, με τους υπολοιπους δεν ασχολούμαι καν. Γενικά το βρίσκω πολύ υποκριτικό να μιλάω με κάποιον περα απο γονείς/αδέρφια, γιατί απλά τυχαίνει να εχουμε ίδιο αίμα.

 

BTW, για τις ξαδέρφες απο 2ες και μετά ειστε κομπλέ και με τον νόμο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ τους περισσότερους δεν τους ξέρω καν , δεν ασχολούμαι 

θα μπορούσα να γ@μήσω ξαδέρφη μου και να μη το ξέρω

Καλα και για αυτους που τ ξερουν, αρκετοι εχουν ορεξεις για τις ξαδελφες τους, κυριως οταν ειναι νεαρες.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την εντύπωση ότι το χάσμα γενναίων είναι πιο μεγάλο από ποτέ στις μέρες μας λόγω της εύκολης πρόσβασης σε ξένες ιδέες και νοοτροπίες που φαντάζουν εξωγήινες στους παλιότερους. Συν το γεγονός ότι πλέον δεν χρειάζεται η οικογένεια για να έχεις μία νορμάλ ζωή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την εντύπωση ότι το χάσμα γενναίων είναι πιο μεγάλο από ποτέ στις μέρες μας λόγω της εύκολης πρόσβασης σε ξένες ιδέες και νοοτροπίες που φαντάζουν εξωγήινες στους παλιότερους. Συν το γεγονός ότι πλέον δεν χρειάζεται η οικογένεια για να έχεις μία νορμάλ ζωή.

Σίγουρα καμιά σχέση δεν έχει πως ήταν η γιαγιά ή μάνα μου με την οικογένεια σε σχέση με μένα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο πρώτου βαθμού. Παππούδες γιαγιάδες έχουν απεβιώση όλοι αλλά και εν ζωή μόνο με την μία γιαγιά μου που μεγάλωσα μαζί και ειχα καταπληκτικές σχέσεις.

Ξαδέρφια θείους και τέτοιες συγγένειες τις έχω κόψει εδώ και παρα πολλα χρόνια. Βοήθησε και ότι έλειπα χρόνια εξωτερικό. Πλέον μόνο με την νονά σχέσεις γιατί ειναι είναι και γαμώ τα άτομα και 2-3 πρωτοξάδερφα γιατί ειναι και αυτά ωραία χαλαρά τυπάκια. Όχι οτι συχνάζουμε ή βγαίνουμε έξω παρέα συχνά αλλά αν κάτσει μια φορά στους 2-3 μήνες περνάω καλά δεν θα τους αποφύγω δλδ ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανάλογα τον βαθμό που δεν τα πάτε καλά. Αν υπάρχουν μεγάλα προβλήματα μεταξύ σας απλά ξεκοβεις εντελώς. Και ανάλογα και το πόσο κοντινοί είναι κιόλας όπως είπε ένα παιδί νωρίτερα. Με αυτόν που δεν συμπαθιεστε για τον άλφα η βήτα λόγο Αν υπάρχει η δυνατότητα να λες έστω ένα "γειά" τυπικά θα ήταν το καλύτερο.... Αν όμως ο άλλος δεν υποφερεται καθόλου απλά ξεκοβεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...