Προς το περιεχόμενο

Security


SecureGR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας θα ήθελα να μάθω σχετικά πράγματα ως προς το θέμα Security για τις ερωτήσεις του υπουργείου τι ερωτήσεις βάζουν για να πάρουμε την πιστοποίηση και αν είναι δύσκολα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη σχολή θα σου πούνε στο περίπου τι πέφτει, μιας και οι ίδιες ερωτήσεις πάνω κάτω πέφτουν κάθε φορά....Οταν διαβάσεις ειναι όλα εύκολα....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πυροσβεστικά πέφτουν σχεδόν σε κάθε εξεταστική είτε στα γραπτά είστε στα προφορικά,αριθμός έκτακτης ανάγκης(ποιος είναι,πως τον χρησιμοποιούμε,σε ποιες γλώσσες είναι διαθέσιμος,ποιες υπηρεσίες ειδοποιούνται αυτομάτως) , το τηλέφωνο της Πυροσβεστικής , το τηλέφωνο του ΕΚΑΒ..γενικά θέλει λίγο διάβασμα , εγώ προσωπικά δεν τις διάβασα όλες τις ερωτήσεις..από τις 100 που είχα βρει..είχανε πέσει 7 στα γραπτά,στις προφορικές εξετάσεις θέλει προσοχή..κόβουν τους "επικίνδυνους" πχ "έχει πάρει φωτιά ένας άνθρωπος..πως μπορείς να τον βοηθήσεις? " αν απαντήσει παίρνω έναν πυροσβεστήρα και τον αδειάζω πάνω του..ε θα σε κόψουν :P  

 

Η ταλαιπωρία είναι οι ώρες που θα φας στο εξεταστικό κέντρο..εγώ είχα τελειώσει 6 το απόγευμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πυροσβεστικά πέφτουν σχεδόν σε κάθε εξεταστική είτε στα γραπτά είστε στα προφορικά,αριθμός έκτακτης ανάγκης(ποιος είναι,πως τον χρησιμοποιούμε,σε ποιες γλώσσες είναι διαθέσιμος,ποιες υπηρεσίες ειδοποιούνται αυτομάτως) , το τηλέφωνο της Πυροσβεστικής , το τηλέφωνο του ΕΚΑΒ..γενικά θέλει λίγο διάβασμα , εγώ προσωπικά δεν τις διάβασα όλες τις ερωτήσεις..από τις 100 που είχα βρει..είχανε πέσει 7 στα γραπτά,στις προφορικές εξετάσεις θέλει προσοχή..κόβουν τους "επικίνδυνους" πχ "έχει πάρει φωτιά ένας άνθρωπος..πως μπορείς να τον βοηθήσεις? " αν απαντήσει παίρνω έναν πυροσβεστήρα και τον αδειάζω πάνω του..ε θα σε κόψουν :P

 

Η ταλαιπωρία είναι οι ώρες που θα φας στο εξεταστικό κέντρο..εγώ είχα τελειώσει 6 το απόγευμα.

ου καλα ασε εγω να δεις που εδωσα φετος 11 φλεβαρη 7 τελειωσα...ευτυχως βεβαια ειμασταν η τελευταια τριαδα απο τους 30 συνολικα και ηταν και κουρασμενοι οι εξεταστες και επιεικης οποτε τη βγαλαμε λαδι :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...