Προς το περιεχόμενο

Ποδήλατο Carrera!


andrew11thegamer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδια, λεγομαι Αντρεας, και εχω αποφασισει να παρω ενα ποδηλατο με budget 350-400€. Το καλυτερο που εχω βρει ειναι το carrera M7 3000 HD. Θελω ομως, επειδη δεν εχω testαρει ακομα το ποδηλατο, να μου πειτε αν αξιζει, αν θα αντεξει με τον καιρο, ή αν δεν εχετε καμοια ιδεα απο αυτο το ποδηλατο, αν η carrera ειναι μια καλη εταιρια!

Ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το οτι εχει υδραυλικα δισκοφρενα, ωραιο χρωμα, ειναι στο μεγεθος μου, εχει καλης ποιοτητας σκελετο και γενικα ειναι αυτο που ζηταω. Το κακο ομως ειναι οτι δεν εχω δοκιμασει ακομα τις ταχυτητες, και δεν ξερω αν θα αντεξουν, γιατι στο προηγουμενο ποδηλατο που ειχα υπηρχε μεγαλο θεμα με αυτες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα αυτο το ποδηλατο που σου λεω κανονικα κανει 480, ενω μου το δεινουν 390 επειδη ειναι τελευταιο κομματι, και σε λιγο καιρο θα βγουν τα καινουρια μοντελα( Και δεν θα περιμενω αυτα, γιατι οι τιμες θα ειναι περα του budget μου.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανδρέα αυτό που δεν λες είναι το τη χρήση θα κάνεις. Πχ θα πάρεις τα όρη τα άγρια βουνά; μέσα στη πόλη για να πηγαίνεις στη δουλειά σου; κάνα μισάωρο έτσι απλά για να ξεμουδιασεις;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω να πηγαινω στα βουνα, κυριως για βολτες θα το εχω, ομως εδω που μενω υπαρχουν παρα πολλοι ανωμαλοι δρομοι χωματοδρομοι,λακουβες και ανηφορες, γι αυτό κατέληξα με ένα mountain. Και κατι αλλο, μηπως μπορει να μου πει κανεις μια αποψη για την σειρα σασμαν altus της shimano?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...