Προς το περιεχόμενο

Τραπεζική κάρτα της MasterCard με ενσωματωμένο αισθητήρα δακτυλικών αποτυπωμάτων


deligkos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

μια χαρα εξελιξη,

για καποιες εξειδικευμενες καρτες ναι

 

για την καθημερινοτητα μου με την απλη

χρεωστικη και την απλη πιστωτικη ομως  εκει

προτιμω ανεπαφη για μικρα ποσα και πιν για μεγαλα ποσα και αυτοματο μειλ για το ποσο να με ειδοποιει στο κινητο.

 

ΜΗΝ ξεχνατε, ειναι ευκολο να μας παρουν λεφτα. Ειναι βασικο να πειτε δεν ημουν εγω, αμφισβητωντας την αγορα. Οποτε το μειλ σε αυτο βοηθα.

 

ειστε καλυμμενοι τοτε απο την τραπεζα και την ασφαλιση που εχει αυτη κανει...

 

ΟΠΟΤΕ μονο για την παρτη της, για να μειωσει τα ασφαλιστρα της και ΜΟΝΟ για αυτο βαζει τετοια κολπα η τραπεζα..

 

σε εμας δεν προσφερει κατι αυτο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που χρησιμοποιώ Apple Pay εδώ και ένα χρόνο για ανπέπαφες πληρωμές με το δαχτυλικό αποτύπωμα γιατί έχω μετά από ένα χρόνο ακόμα τα 10 δάχτυλα μου και το κινητό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από την στιγμή που δεν θα χρειάζεται να βάζεις PIN συνέχεια τότε την θεωρώ σπουδαία ιδέα και φυσικά θα την χρησιμοποιώ αν την υποστηρίζουν τα μαγαζια του Ελαδισταν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που χρησιμοποιώ Apple Pay εδώ και ένα χρόνο για ανπέπαφες πληρωμές με το δαχτυλικό αποτύπωμα γιατί έχω μετά από ένα χρόνο ακόμα τα 10 δάχτυλα μου και το κινητό;

 

Τα λέμε σε ένα χρόνο, τώρα που το αποκάλυψες δημόσια :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετοιμάζω ποπ κορν και περιμένω τους ειδικούς θεωριών συνωμοσίας να μας ανοίξουν τα μάτια.

Για την ώρα μπορείς να τρέχεις ελεύθερα και να σκορπάς παντού τα προσωπικά σου δεδομένα... τι άλλο θα μπορούσε να πει κάποιος σε ένα άτομο σαν κι εσένα.

 

Ορισμένα πράγματα απαιτούν λίγη σοβαρότητα άλλα τι να σου λέω τώρα, δεν έχω όρεξη να βλέπω την συζήτηση να πηγαίνει αλλού και να πλακώνομαι με προκατειλημμένους.

 

Ενημερωτικά πάντως δεν είμαι οι χαζοί που νομίζεις. :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την ώρα μπορείς να τρέχεις ελεύθερα και να σκορπάς παντού τα προσωπικά σου δεδομένα... τι άλλο θα μπορούσε να πει κάποιος σε ένα άτομο σαν κι εσένα.

 

Ορισμένα πράγματα απαιτούν λίγη σοβαρότητα άλλα τι να σου λέω τώρα, δεν έχω όρεξη να βλέπω την συζήτηση να πηγαίνει αλλού και να πλακώνομαι με προκατειλημμένους.

 

Ενημερωτικά πάντως δεν είμαι οι χαζοί που νομίζεις. :D

Πόσο λίγο με ξέρεις για να απευθύνεσαι με προσωπικό χαρακτηρισμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρα εξελιξη,

για καποιες εξειδικευμενες καρτες ναι

 

για την καθημερινοτητα μου με την απλη

χρεωστικη και την απλη πιστωτικη ομως  εκει

προτιμω ανεπαφη για μικρα ποσα και πιν για μεγαλα ποσα και αυτοματο μειλ για το ποσο να με ειδοποιει στο κινητο.

 

ΜΗΝ ξεχνατε, ειναι ευκολο να μας παρουν λεφτα. Ειναι βασικο να πειτε δεν ημουν εγω, αμφισβητωντας την αγορα. Οποτε το μειλ σε αυτο βοηθα.

 

ειστε καλυμμενοι τοτε απο την τραπεζα και την ασφαλιση που εχει αυτη κανει...

 

ΟΠΟΤΕ μονο για την παρτη της, για να μειωσει τα ασφαλιστρα της και ΜΟΝΟ για αυτο βαζει τετοια κολπα η τραπεζα..

 

σε εμας δεν προσφερει κατι αυτο. 

 

Για τα μικρα ποσσα pin. Στα μεγαλα ποσσα δεν εχεις ουτε web banking, ουτε καρτα. Με βιβιλιαριο και ταυτοτητα σαν τους παππουδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνω εικόνα, 50αρηδες με βρωμόνυχο, να γλείφουν το δάχ'λο, πρίν το ακουμπήσουν.

Αν έχει και αναλυτή DNA ταυτόχρονα, αναλυτή ούρων, μετρητή σακχάρου, σαρωτή ίριδας, σιωπηλό SOS να σε μαζέψουν απ' την ασφάλεια σε περίπτωση που είσαι απατώνας θα λέει ... Έτσι ρε ... παιδί μου να πιείς ένα ΚΑΦΕ δώρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δα.

Σενάριο 1: Κάκος ληστής σε απειλεί.

- Δώσε το PIN

- Όχι

Μπουνιά στα δόντια

- 8228

Σενάριο 2: Κάκος ληστής σε απειλεί.

- Κόψε το δάχτυλο

- ...

:P

Σενάριο 3:-Μόλις μας έδωσες το pin σου :P (ελπίζω να έχει κανα φράγκο μέσα και να μην μου βγάλει τίποτα ρεβύθια το ATM χαχαχα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πιστωτική μπορείς να κάνεις κι ανάληψη. Αλλά αν είσαι 15 δε το ξες.

Επίσης λέει και για χρεωστική.

 

Τες πα

Από πότε έχεις πρόσβαση στην κάρτα σου στο ΑΤΜ?

Για όσους λένε για κομμένα δάχτυλά. Αντιλαμβάνεται ότι αυτά τα συστήματα δεν λειτουργούν με νεκρό δέρμα έτσι?

shhhh τους χαλάς το όνειρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...