Προς το περιεχόμενο

Call of Duty WWII [2017]


cpttony

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 636
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΩ ΜΟΝΟ ΜΕΣΩ STEAM. ΛΟΙΠΟΝ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΣΗΜΕΙΟ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΞΕΚΙΝΑΕΙ Η ΠΙΣΤΑ ΚΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΜΗΝΥΜΑ ΟΤΙ ΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΜΕ ΞΑΝΑΞΕΚΙΝΑΕΙ. ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ...ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΗΝ ΠΙΣΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΦΤΑΣΩ ΕΚΕΙ ΞΑΝΑ ΤΑ ΙΔΙΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ?

31 λεπτά πριν, HipHopHooligan είπε

λες ενα checkpoint με κατι σκυλια?

οχι εκει που ξεκιναει μια αερομαχια

 

36 λεπτά πριν, siralexgio7 είπε

Καλησπέρα. Δοκίμασε να κάνεις απεγκατάσταση και επανεγκατάσταση το παιχνίδι, μήπως και φτιάξει. Εκτός αν είναι κάποιο bug και θέλει κάποιο update. Κοίταξε, επίσης, για update τους drivers στην κάρτα γραφικών...-

ρε γαμωτο το επαιζε αψογα μεχρι αυτο το σημειο...τωρα παιζω το Multiplayer και μια χαρα ολα...δεν μπορω να καταλαβω

 

10 λεπτά πριν, ilias1781a είπε

ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΩ ΜΟΝΟ ΜΕΣΩ STEAM. ΛΟΙΠΟΝ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΣΗΜΕΙΟ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΞΕΚΙΝΑΕΙ Η ΠΙΣΤΑ ΚΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΜΗΝΥΜΑ ΟΤΙ ΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΜΕ ΞΑΝΑΞΕΚΙΝΑΕΙ. ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ...ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΗΝ ΠΙΣΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΦΤΑΣΩ ΕΚΕΙ ΞΑΝΑ ΤΑ ΙΔΙΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ?

οχι εκει που ξεκιναει μια αερομαχια

ρε γαμωτο το επαιζε αψογα μεχρι αυτο το σημειο...τωρα παιζω το Multiplayer και μια χαρα ολα...δεν μπορω να καταλαβω

εν τω μεταξυ την πρωτη φορα που εφτασα στο σημειο αυτο προχωρησε κανονικα..αλλα εχασα και οταν με ξεκινησε απο τo checkpoint ξεκινησαν ολα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, ilias1781a είπε

ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΩ ΜΟΝΟ ΜΕΣΩ STEAM. ΛΟΙΠΟΝ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΣΗΜΕΙΟ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΞΕΚΙΝΑΕΙ Η ΠΙΣΤΑ ΚΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΜΗΝΥΜΑ ΟΤΙ ΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΜΕ ΞΑΝΑΞΕΚΙΝΑΕΙ. ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ...ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΗΝ ΠΙΣΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΦΤΑΣΩ ΕΚΕΙ ΞΑΝΑ ΤΑ ΙΔΙΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ?

οχι εκει που ξεκιναει μια αερομαχια

ρε γαμωτο το επαιζε αψογα μεχρι αυτο το σημειο...τωρα παιζω το Multiplayer και μια χαρα ολα...δεν μπορω να καταλαβω

Τι να πω... Η αλήθεια είναι ότι συμβαίνουν αυτά και στις επίσημες εκδόσεις. Κοίτα στο steam community που γράφει ο καθένας το πρόβλημά του, μήπως κάποιος έχει το ίδιο με σένα. Τους δίνουν επίσημες λύσεις. Μου έχει τύχει κι εμένα σε άλλο παιχνίδι. Να προσέχεις να κάνεις τις ενημερώσεις, πάντως. Διορθώνουν τα bugs...-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, siralexgio7 είπε

Τι να πω... Η αλήθεια είναι ότι συμβαίνουν αυτά και στις επίσημες εκδόσεις. Κοίτα στο steam community που γράφει ο καθένας το πρόβλημά του, μήπως κάποιος έχει το ίδιο με σένα. Τους δίνουν επίσημες λύσεις. Μου έχει τύχει κι εμένα σε άλλο παιχνίδι. Να προσέχεις να κάνεις τις ενημερώσεις, πάντως. Διορθώνουν τα bugs...-

ευχαριστω πολυ! θα κοιταξω να δω αν εχει καποια ενημερωση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο steam γραφουν οτι υπαρχουν bugs στο campaign που δεν εχουν διορθωθει. Και εγω γιαυτο δεν ξανα ασχοληθηκα. Μαλλον παει κατα διαολου το franchise. Ουτε προγραμματιστες να το φτιαξουν δεν εχουνε. Και ερχετε τωρα και το black ops 4 με τους εξωγηινους για να μπει το κερασακι στη τουρτα. Μαυρο δαγκωτο ρε... Τοσα δις βγαλανε και τωρα δεν παει καλα κοκο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...