Προς το περιεχόμενο

Βαθμός μαθήματος.


sofos1990

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ε κινδυνευω να γινω κομπλεξικος τωρα, αλλα αμα βγαινεις απο το μαθημα και δεν ξερεις αν εχεις κοπει και οταν παιρνεις 4 π.χ. δεν σου φαινεται παραλογο ωστε να πας να δεις γραπτο, καλυτερα που κοπηκες μπας και την επομενη μαθεις κατι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήθελα να κάνω μία ερώτηση σχετικά με τις βαθμολογίες στα ΑΕΙ. Είμαι φοιτητής στο Ιστορικό και έχω δώσει μία θεωρία στην οποία ο καθηγητής όταν έβγαλε την κατάσταση με τις βαθμολογίες με έκοψε αλλα στην γραμματεία του τμήματος δείχνει ότι πέρασα. Έχω ζητήσει αναλυτική βαθμολογία και όλα τα σχετικά και ο βαθμός παραμένει αυτός που δείχνει η ιστοσελίδα της γραμματείας. Εγω πρέπει να τους ενημερώσω τώρα για αυτην την κατάσταση? Μην μου ζητήσουν τα ρέστα μετα... Ευχαριστώ.

Πέρασες την εξέταση αβρόχοις ποσί. Σου εύχομαι ολόψυχα καλό πτυχίο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν περαστεί ο βαθμός στη γραμματεία, είναι αρκετά δύσκολο να αλλάξει. Θυμάμαι συμφοιτήτρια που είχε βάλει ρήτρα και παρ'όλα αυτά περάσαν το βαθμό, το πάλευε μήνες για να τον αλλάξει.

 

Και ναι, αυτά γίνονται αρκετά συχνά, είχα περάσει μάθημα χωρίς να το έχω καν δηλωμένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλάζει αλλά θέλει υπογραφή καθηγητή, πρόεδρου τμήματος και αιτιολογία

 

αυτό είναι κάτι που γενικά αποφεύγεται ακόμα και λάθος να έχει γίνει από τη μεριά του καθηγητή, εκτός αν μιλάμε για εξαιρετική περίπτωση, κυρίως γιατί δε θέλουν σχόλια

 

αλλά σαν διαδικασία αν είναι όλοι οι εμπλεκόμενοι πρόθυμοι μπορεί να γίνει σε 20' 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...