Προς το περιεχόμενο

Τα έχουν τελείως χαμένα εκεί στην τηλεόραση;


randomcat

Προτεινόμενες αναρτήσεις

^ετσι ειναι. Δε βλεπω ποτε τηλεοραση την εχω μονο να παιζει στο background. Αγορασα καινουργιο καναπε με ρεκλαινερς, οταν καθομαι ειμαι στο κινητο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ ρε ταινίες με το ζόρι βλέπω ( του θείου)... Πιο πολύ με το κινητό ασχολούμαι.

 

Ας κλείσουν καμία 20 κανάλια και σς μείνουν 5 ελεύθερα, τα υπόλοιπα με συνδρομή, όποιος έχει πληρώνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γκάφες από δελτία ειδήσεων ή διάφορα λάθη έχουν γίνει άπειρα μην το ψάχνετε.

 

Τα καλύτερα βέβαια είναι αυτά.

 

[...]

 

Άλλο ένα αξέχαστο:

 

https://www.youtube.com/watch?v=WyiH9BnXgbk

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Σαν να λέμε το πρεζακι γιατί δεν κόβει μόνος του την πρέζα. Ίδια εξάρτηση είναι για πολλούς.

Όποιος δεν θέλει δεν βλέπει. Το να απαιτεί κι από τους άλλους να μην βλέπουν επειδή δεν του αρέσουν δεν προβλέπεται, ούτε είναι αποδεκτό να "λύνεται το πρόβλημα" με περιορισμό των καναλιών.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι βλέπω την τάση από όσους ανακαλύψαν το ιντερνετ τα τελευταία χρόνια να το εκθειάζουν διαρκώς.

Υπάρχει πάρα πολύ σαβούρα στο ιντερνετ. Υπάρχει επίσης πάρα πολύ προπαγάνδα η οποία μάλιστα είναι δυσδιάκριτη σε σχέση με την τηλεόραση, ειδικά για κάποιον που δεν γνωρίζει πως λειτουργούν τα πράγματα.

 

Φυσικά ειναι πολύ καλύτερο το να μπορείς να διασταυρώσεις ειδήσεις (αν ξέρεις πως να το κάνεις σωστά) και να έχεις περισσότερες διαθέσιμες πηγές, αλλά δεν είναι κάτι που δεν μπορούσες να το κάνεις και παλιότερα χρησιμοποιόντας το τηλεκοντρόλ και δυό εφημερίδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...