Προς το περιεχόμενο

Τι να κανω???


Ntelosxxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συγνωμη αν γραφω σε λαθος topic αυτο το θεμα, δεν ξερω που αλλου να αναφερθω.
"Αγορασα" απο ενα παιδι του φορουμ με πολλες καλες αξιολογησεις ενα J7 2016, δλδ του εκανα καταθεση τα λεφτα πριν το Πασχα και απο τοτε ουτε φωνη ουτε ακροαση ενω μου ειχε πει θα το στειλει απο τριτη και μετα κι εχουν περασει 2 βδομαδες+. Του εχω στειλει πολλα μνματα και εχω μιληση με παλιους αγοραστες του που μου ειπαν δεν ειχαν κανενα προβλημα. Τι να κανω σαυτην την περίπτωση εκτός κακιας αξιολόγησης?
http://www.insomnia.gr/classifieds/mobile/samsung/886449-samsung-galaxy-j7-2016-gold-με-θηκη-και-glass-απτην-πρωτη-μερα-ευκαιρια/

post-273654-0-97584000-1493048907_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνωμη αν γραφω σε λαθος topic αυτο το θεμα, δεν ξερω που αλλου να αναφερθω.

"Αγορασα" απο ενα παιδι του φορουμ με πολλες καλες αξιολογησεις ενα J7 2016, δλδ του εκανα καταθεση τα λεφτα πριν το Πασχα και απο τοτε ουτε φωνη ουτε ακροαση ενω μου ειχε πει θα το στειλει απο τριτη και μετα κι εχουν περασει 2 βδομαδες+. Του εχω στειλει πολλα μνματα και εχω μιληση με παλιους αγοραστες του που μου ειπαν δεν ειχαν κανενα προβλημα. το ψευδώνυμο του ειναι ******** και λεγετε βαση τραπεζικου λογαριασμου *********** Τι να κανω σαυτην την περίπτωση εκτός κακιας αξιολόγησης?

http://www.insomnia.gr/classifieds/mobile/samsung/886449-samsung-galaxy-j7-2016-gold-με-θηκη-και-glass-απτην-πρωτη-μερα-ευκαιρια/

Σβήσε αυτά που έκανα με αστεράκια γιατί θα διαγραφεί το θέμα σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σβήσε αυτά που έκανα bold γιατί θα διαγραφεί το θέμα σου

Καθώς και το λινκ της αγγελίας και την φωτογραφία με τα προσωπικά στοιχεία, αν δεν κάνω λάθος.

 

 

Λέει ότι λείπει εξωτερικό και ότι θα ήταν διαθέσιμο από 17/4, δηλαδή μια εβδομάδα πριν. Επίσης έχει να μπεί από τις 14/4 από ότι λέει στο προφίλ του.

 

Δεν ξέρω, αλλά εγώ θα περίμενα λίγο ακόμα πριν αρχίσω να τον διασύρω παντού ονομαστικά. Δεν του δίνω άλλοθι αλλά άνθρωποι είμαστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok θα περιμενω λιγο ακομα. πειτε μου ομως επειδη απο τα νευρα μου εβαλα κακη αξιολογηση, πως μπορω να τη σβησω προς το παρον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok θα περιμενω λιγο ακομα. πειτε μου ομως επειδη απο τα νευρα μου εβαλα κακη αξιολογηση, πως μπορω να τη σβησω προς το παρον.

Κάνε απλά αναφορά στην αξιολόγηση και γράψε τον λόγο που θες να σβηστεί, ώστε να την αφαιρέσουν οι mods.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...