Προς το περιεχόμενο

Δοκιμές “ιπτάμενων ταξί” από την Uber στο Ντάλας από το 2020


deligkos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όπως επίσης και τις απόψεις των Χωκινς, Γκέιτς, Μασκ και άλλων.

 

Για το θέμα μας τώρα. Καλό θα ήταν πριν ξεκινήσουν τις πτήσεις στο Νταλας να φτιάξουν πρώτα την ασφάλεια των σειρήνων έκτακτης ανάγκης. Βλέπω να χτυπούν σε κάθε πτήση και να τρέχουν οι κάτοικοι στα καταφύγια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ δεν κατάλαβα επίσης και το σκεπτικό του φίλου που λέει "ευτυχώς" δε θα ζούμε το 2050. Αν ζούμε δηλαδή και τελικά δούμε τα ιπτάμενα ταξί, σκουτερακια, ποδήλατα και δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο, πού είναι το κακό;

Αφού και το '80 να έχεις γεννηθεί, το 2050 θα είσαι 70 ετών. Εδώ φτάνουν άνετα 70 χρονών άτομα που έχουν γεννηθεί το '30 και το '40 (με 40-50 χρόνια εξέλιξη της ιατρικής). Εκτός αν κατάλαβα λάθος και εννούσες π.χ. όσοι ήταν 20-25 την δεκαετία των 80s.

 

Καθήστε να έρθει πρώτα εδώ το κανονικό Uber και βλέπουμε για...ιπτάμενο. xP

Επεξ/σία από vchristod84
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο μελλον δεν θα υπαρχει μεσαια ταξη , Θα υπαρχουν οι αριστοκρατια και οι σκλάβοι τους. Οι μεγαλες εταιρειες θα κυβερνουν τον κοσμο , το φαγητο και η στεγη θα ειναι χαρη για αυτους . Δεν θα εχουμε καθολου δικαιωματα και η καθε επανασταση θα καταστελλεται με αιμα .

Δηλαδη να περιμενουμε παλι καμια κοκκινη επανασταση; Τον ρόλο του Λενιν ποιος θα τον παιξει;

:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...