Προς το περιεχόμενο

Μέρη για πικ νικ, Θεσσαλονίκη


vairass

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ασβεστοχώρι στο κουρι και εαν θελετε περισσοτερο δασος μπορειτε να πατε και Χορτιατη.Αν ειναι για 1 Μαϊου μακρια απο κουρι γτ θα γινετε λαικο προσκυνημα

Λες ε; λέμε για 10 το πρωί να πάμε.. Τόσο πολύ κόσμο θα έχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Στα Βασιλικα, στο μοναστηρι της Αγιας Αναστασιας, εχει πολυ πρασιναδα. Απο τη στιγμη που θα μπεις μεχρι επανω στο μοναστηρι εχει καλη πρασιναδα (και ανηφορα)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα Βασιλικα, στο μοναστηρι της Αγιας Αναστασιας, εχει πολυ πρασιναδα. Απο τη στιγμη που θα μπεις μεχρι επανω στο μοναστηρι εχει καλη πρασιναδα (και ανηφορα)

Εκεί δεν έχω πάει... Έχει τραπεζάκια κλπ η χύμα κατάσταση; ψάχνω πιο πολύ χύμα και να μην έχει πολύ κόσμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκεί δεν έχω πάει... Έχει τραπεζάκια κλπ η χύμα κατάσταση; ψάχνω πιο πολύ χύμα και να μην έχει πολύ κόσμο.

Χυμαδιο. Παιρνεις δικα σου τραπεζακια, κλπ. Έχω δει άλλους μεχρι και σουβλες να κουβαλανε.  Και κοσμο αν δεις οτι εχει, πας πιο πανω. Ολο και καπου άπλα θα βρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χυμαδιο. Παιρνεις δικα σου τραπεζακια, κλπ. Έχω δει άλλους μεχρι και σουβλες να κουβαλανε. Και κοσμο αν δεις οτι εχει, πας πιο πανω. Ολο και καπου άπλα θα βρεις.

Τέλεια βολεύει να πάμε και στο μοναστηρι μια βόλτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σέιχ Σου, Χορτιάτης και χαλκιδική είναι τα κοντινότερα δάση, για βόλτα αλλά όχι για πικ νικ ενδεικνυνταί και οι λίμνες βόλβη/κερκίνη. Μόνο λεφτά για βενζίνες να υπάρχουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σέιχ Σου, Χορτιάτης και χαλκιδική είναι τα κοντινότερα δάση, για βόλτα αλλά όχι για πικ νικ ενδεικνυνταί και οι λίμνες βόλβη/κερκίνη. Μόνο λεφτά για βενζίνες να υπάρχουν.

Λεφτά υπάρχουν οκ αλλά τα μωρά θα κουραστουν από το ταξίδι κ θα αρχίσουν τα κλάματα, καλύτερα κοντά στην πόλη.

Επεξ/σία από vairass
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βουλγαροι που τους παρακολουθουσε το σδοε.κατα λαθος τα βρηκαν.η ποσοτητα του πλουτωνιου στις πλακες,ηταν μικρη,ειχαν πει αυτοι που δεν ξαναμετρησαν εκτοτε.αν θες,πιστεψε τους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βουλγαροι που τους παρακολουθουσε το σδοε.κατα λαθος τα βρηκαν.η ποσοτητα του πλουτωνιου στις πλακες,ηταν μικρη,ειχαν πει αυτοι που δεν ξαναμετρησαν εκτοτε.αν θες,πιστεψε τους.

Περίεργα πράγματα... Μόνο στη Θεσσαλονίκη μπορούν να γίνουν αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...