Προς το περιεχόμενο

Μέρη για πικ νικ, Θεσσαλονίκη


vairass

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λίγο γραφικό το θέμα αλλά για πείτε κάνα καλό σημείο να πάμε με τα παιδιά να παίξουν. Θεσσαλονίκη και γύρω περιοχές, επειδή θα έχουμε 6 παιδάκια αν γίνεται να ενδεικνύεται για νήπια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δεν νομίζω ότι υπάρχει καλύτερη επιλογή από το Σεϊχ Σου, ειδικά με τέτοιο καλό καιρό. Στα πέριξ του ζωολογικού κήπου-θεάτρου δάσους υπάρχουν πολλά μέρη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω ότι υπάρχει καλύτερη επιλογή από το Σεϊχ Σου, ειδικά με τέτοιο καλό καιρό. Στα πέριξ του ζωολογικού κήπου-θεάτρου δάσους υπάρχουν πολλά μέρη.

Και εγω εκεί σκέφτηκα αλλά θέλω κ άλλες γνώμες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει πικ νικ ακομα στην Ελλαδα; Βασικα παρκα της προκοπης δεν εχει να πας. Στο εξωτερικο εχουν φοβερα αχανες παρκα με λιμνες και παπιες, σκιουρακια κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει πικ νικ ακομα στην Ελλαδα; Βασικα παρκα της προκοπης δεν εχει να πας. Στο εξωτερικο εχουν φοβερα αχανες παρκα με λιμνες και παπιες, σκιουρακια κτλ.

Εχω να πάω 30 χρονια γιαυτό ρώτησα, θέλουμε να πάμε παρέα με τα παιδιά αλλά που;;; περίεργα μέρη όλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνεταιρισμος Γυναικων Αγιου Αντωνιου. Με περιφραγμενο μικρο παρκο με μαλακο υποστρωμα στο δαπεδο για να μην χτυπανε, κουνια, μικρη τσουληθρα και ακριβως διπλα στα τραπεζια για οπτικη επαφη. Εκτος Κυριακης (γινεται χαμος) ολες οι αλλες μερες μπορειτε να πατε ανετα, μεσα στην φυση με ωραια θεα. Ειμαι στο διπλανο χωριο και εχω παει απειρες φορες.

 

Δεν ειναι πικ νικ, αλλα πιστευω αξιζει. 30 χλμ απο την πολη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το άλσος των Συκεών είναι μια αρκετά καλή επιλογή.  Δεν είναι κάτι φοβερό αλλά είναι μια ανάσα απ' το κέντρο (περίπου 2 χλμ), είναι ήσυχο και με πολύ πράσινο και μέσα έχει μια καφετέρια/ αναψυκτήριο.

Μένω λίγο παρακάτω και όποτε πηγαίνω έχει γονείς με τα παιδάκια τους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το άλσος των Συκεών είναι μια αρκετά καλή επιλογή. Δεν είναι κάτι φοβερό αλλά είναι μια ανάσα απ' το κέντρο (περίπου 2 χλμ), είναι ήσυχο και με πολύ πράσινο και μέσα έχει μια καφετέρια/ αναψυκτήριο.

Μένω λίγο παρακάτω και όποτε πηγαίνω έχει γονείς με τα παιδάκια τους.

Δεν έχω πάει γιατί μένω Τούμπα... Βασικά λέμε για κάτι μόνο φύση χωρίς τίποτα μαγαζιά κλπ, αν θυμάσαι στα Πλατανακια πανοραμα 1990 είχε μόνο φύση τίποτα άλλο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θερμη πήγαμε δύο φορές απο την καθαρά Δευτέρα και μετά... Ασβεστοχώρι δεν πήγα, ωραία;

 

Για Ασβεστοχώρι μας κόβω.. Τέλεια φαίνεται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασβεστοχώρι στο κουρι και εαν θελετε περισσοτερο δασος μπορειτε να πατε και Χορτιατη.Αν ειναι για 1 Μαϊου μακρια απο κουρι γτ θα γινετε λαικο προσκυνημα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...