Προς το περιεχόμενο

Μποτοξ


lactate

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θεωρειται γενικα καλη λυση για να εχεις ενα προσωπο χωρις ρυτιδες; Γιατι αν κρινω απο αυτα που εχω δει ναι μεν δεν εχεις ρυτιδες αλλα φαινεται οτι κατι εχεις κανει χωρια το γαμος-κηδεια μια φατσα. Ποια ειδικοτητα ειναι σε θεση να το κανει; Νομιζα ηταν κυριως κομματι της πλαστικης χειρουργικης, αλλα ακουω και για δερματολογους, οφθαλμιατρους και οδοντιατρους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Θεωρειται γενικα καλη λυση για να εχεις ενα προσωπο χωρις ρυτιδες; Γιατι αν κρινω απο αυτα που εχω δει ναι μεν δεν εχεις ρυτιδες αλλα φαινεται οτι κατι εχεις κανει χωρια το γαμος-κηδεια μια φατσα. Ποια ειδικοτητα ειναι σε θεση να το κανει; Νομιζα ηταν κυριως κομματι της πλαστικης χειρουργικης, αλλα ακουω και για δερματολογους, οφθαλμιατρους και οδοντιατρους.

 

ψάχνεις ειδικότητα πάλι; ή γέρασες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεωρειται γενικα καλη λυση για να εχεις ενα προσωπο χωρις ρυτιδες; Γιατι αν κρινω απο αυτα που εχω δει ναι μεν δεν εχεις ρυτιδες αλλα φαινεται οτι κατι εχεις κανει χωρια το γαμος-κηδεια μια φατσα. Ποια ειδικοτητα ειναι σε θεση να το κανει; Νομιζα ηταν κυριως κομματι της πλαστικης χειρουργικης, αλλα ακουω και για δερματολογους, οφθαλμιατρους και οδοντιατρους.

Έκανε ένας φίλος και φαίνεται σαν αυτόν στο κανάλι Ε τον γκει δνε θυμάμαι πως τον λένε. Αηδία φίλε μου αηδία!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...