Προς το περιεχόμενο

Bootloop σε G4?


moonrider840

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μιας κ εχει κλειδωθει το θεμα με τις συντομες ερωτησεις θα ηθελα να ρωτησω τωρα π πηρα lg g4 αν παθω το κοινο προβλημα με το bootloop τι πρεπει να κανω? Επισης, αν απαιτειται επισκευη η αλλαγη κατι απο το κινητο, χανω τα αρχεια μου (επαφες στο τηλ, φωτος κλπ) ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πάθεις bootloop ξέχνα τα αρχεία σου. Στη καλύτερη περίπτωση θα γλυτώσεις με ένα hard reset, και στην χειρότερη θα έχεις τρεξίματα με το service.

 

Από περιέργεια, για ποιο λόγο πήρες LG G4 ενώ ξέρεις ότι είναι ίσως το πιο προβληματικό κινητό ever;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και bootloop να μην έχεις, τώρα που καλοκαιριάζει, θα έχεις θέματα με την οθόνη. Image retention ψάξε στο Google, και θα δεις κάτι που η LG πλέον θεωρεί κανονική συμπεριφορά της οθόνης. Εμένα μάλιστα μου άλλαξαν οθόνη όταν το είχα, και μετά από δύο μέρες χρήσης, με κλίμα αυγούστου 35+ C, έβγαλε το ίδιο, σε πολύ μικρό βαθμό μεν, αλλά το έβγαλε.

Αν το πήρες από μαγαζί, γύρισε το όσο είναι καιρός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας κ εχει κλειδωθει το θεμα με τις συντομες ερωτησεις θα ηθελα να ρωτησω τωρα π πηρα lg g4 αν παθω το κοινο προβλημα με το bootloop τι πρεπει να κανω? Επισης, αν απαιτειται επισκευη η αλλαγη κατι απο το κινητο, χανω τα αρχεια μου (επαφες στο τηλ, φωτος κλπ) ?

πιάσε διάβασμά έχει πολύ πράμα

http://www.insomnia.gr/topic/617070-%CF%83%CF%87%CE%B5%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AC-%CE%BC%CE%B5-bootloops-%CF%83%CF%84%CE%BF-lg-g4/page-1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...