Προς το περιεχόμενο

hlp mee


miriammm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πριν κατι μερες εκανα labret piercing..μου ηταν δυσκολο να φαω 
και μια μερα π ετρωγα ενα σαντουιτσ πιαστηκε στο δοντι μου και παραλιγο να φαω και το σκουλαρικι μαζι οποτε αναγκαστικα επειδη δεν μπορουσα να φαω αλλιως και μου δημουργουσε ουλη 
εβαλα ενα horseshoe ring (δεν ξερω αν εκανα καλα η οχι ) υπαρχει περιπτωση επειδη αλλαξα σκουλαρικι μεσα στις 3 μερες να παθω καποια μολυνση ? να ξανα βαλω το παλιο ? τι να κανω ? 
αυτο ειναι λιγοτερα αβολο απο το αρχικο και δεν με εμποδιζει τοσο πολυ...
εσεις π εχετε/ ειχατεεε πωσ το καλοο τρωγατεεεεεεεε :'(

ας με βοηθησει κανεις :( 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν κατι μερες εκανα labret piercing..μου ηταν δυσκολο να φαω 

και μια μερα π ετρωγα ενα σαντουιτσ πιαστηκε στο δοντι μου και παραλιγο να φαω και το σκουλαρικι μαζι οποτε αναγκαστικα επειδη δεν μπορουσα να φαω αλλιως και μου δημουργουσε ουλη 

εβαλα ενα horseshoe ring (δεν ξερω αν εκανα καλα η οχι ) υπαρχει περιπτωση επειδη αλλαξα σκουλαρικι μεσα στις 3 μερες να παθω καποια μολυνση ? να ξανα βαλω το παλιο ? τι να κανω ? 

αυτο ειναι λιγοτερα αβολο απο το αρχικο και δεν με εμποδιζει τοσο πολυ...

εσεις π εχετε/ ειχατεεε πωσ το καλοο τρωγατεεεεεεεε :'(

ας με βοηθησει κανεις :(

Ρε φίλε τι φάση με αυτά ? εγώ προσωπικά δεν τα προτιμώ αυτά τα pierching διότι πολλά γίνονται (βλέπε τι έπαθες) και δεν καταλαβαίνω γιατί υπάρχει τόσο μόδα και έγινε τώρα hot αυτό το πράμα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτι πρεπει να ξερουμε ολους αυτους τους ορους χωρις γκουγκλαρισμα οι κοινοι θνητοι..

ξαναπερασε παρασκευη απογευμα προς βραδυ για να σου απαντησουν οι ειδημονες ιατροι του σαιτ..

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνηθίζεις φίλε και με τον καιρό κάνει βαθούλωμα στο εσωτερικό του στόματος σου και χώνεται μέσα και δεν σε ενοχλεί όταν τρως..απλά τρώγε αργά και προσεκτικά τον πρώτο μήνα μετά θα συνηθίσεις και εγώ είχα φτάσει στο αμήν στην αρχή αλλά τώρα χαίρομαι που δεν το έβγαλα

Και μόλυνση δεν παθαίνεις εύκολα επειδή το σάλιο ειν θεραπευτικό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ ήθελα τέτοιο παλιά αλλά χαίρομαι που δεν το έκανα. Τι βλακείες μας άρεσαν... Θυμάμαι είχα πάει μέχρι τον γνωστό μπάρμπα με τα γυαλιά στο μοναστηράκι και δεν μου το έκανε επειδή είχα άφθα. Εγώ επέμενα αλλά ευτυχώς αυτός δεν υποχώρησε. Πάλι καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...