Προς το περιεχόμενο

Περιποίηση προσώπου στους άντρες.


pssst

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχουμε και λεμε:

 

- Φυσικη πορτοκαλαδα καθε μερα, οσο υπαρχουν πορτοκαλια εποχης. Μετα, ταμπλετα αναβραζουσα, για βιταμινη c απο το φαρμακειο. Βοηθα οχι μονο στην φυσικη αμυνα του οργανισμου, αλλα και στο κολλαγονο, αρα και την εμφανιση του προσωπου.

 

- Προιον απολεπισης για περιστασιακη χρηση, να φευγουν τα νεκρα κυταρρα απο το προσωπο. Το λενε και scrub. Μετα το προσωπο δειχνει φωτεινοτερο.

 

- Παντοτε αντηλιακη κρεμα, διοτι εχουμε πολυ ηλιο στη χωρα μας, και η γηρανση που φερνει ο ηλιος στο δερμα ειναι τρομερη. Ας το προσεχουμε, για να εχουμε.

 

- Φυσικα ενα καλο after shave μετα το ξυρισμα, προτιμω κρεμα-balsam της nivea.

 

- Trimmer για ασχετες τριχες, οταν και οπου βγαινουν, γιατι η τριχοφυια σε λαθος μερη, ειναι αντιαισθητικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 67
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλά, κάτσε να φτάσεις 41-42 και να δείχνεις 32-33 όπως εγώ, και θα δεις πως το "δυστυχώς" που έγραψες θα το κάνεις γαργάρα, μακαρίζοντας την τύχη σου και ευχαριστώντας την μάνα για το DNA που έδωσε.

Εγώ που είμαι 29 και με περναν για 15 και μου ζητάνε ταυτότητα τι να κάνω; είμαι και καθηγήτρια πλέον,είναι πρόβλημα. Βέβαια η μάνα μου στα 62 δεν της φαίνεται άρα έχω ελπίδες.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που είμαι 29 και με περναν για 15 και μου ζητάνε ταυτότητα τι να κάνω; είμαι και καθηγήτρια πλέον,είναι πρόβλημα. Βέβαια η μάνα μου στα 62 δεν της φαίνεται άρα έχω ελπίδες.

 

Καλη φαση ειδικα και για γυναικες.

Φανταζομαι οτι ο ανδρας διπλα σου θα νιωθει λες και κανει αποπλανηση ανηλικου!

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη φαση ειδικα και για γυναικες.

Φανταζομαι οτι ο ανδρας διπλα σου θα νιωθει λες και κανει αποπλανηση ανηλικου!

:)

 

ευτυχως το σωμα μου δεν δειχνει καθολου παιδικο ή πιτσιρικας (ουδεποτε) αλλα κι αυτος μικροδειχνει οποτε δεν μας παιρνει κανεις στα σοβαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσυ δεν μας ελεγες σε αλλο θρεντ οτι εισαι ντιπ φαρακλος;

 

Δεν έχει να κάνει, αν έχει γλυκό πρόσωπο μπορεί με μια ξούρα να είναι baby face. 

 

Επειδή και γω το έχω πλούσιο το μαλλί και το ανεμίζω, όταν το κουρεύω με την ψιλή ή το ξυρίζω, περνάω ένα χέρι ενυδατική να μαλακώσει το scalp. Ευτυχώς έχει η αδερφή μου 10 κιλά κρέμες και παίρνω από αυτήν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευτυχως το σωμα μου δεν δειχνει καθολου παιδικο ή πιτσιρικας (ουδεποτε) αλλα κι αυτος μικροδειχνει οποτε δεν μας παιρνει κανεις στα σοβαρα.

έχεις βάλει φώτο στο αντίστοιχο thread?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι όντως.

 

Εύα, με ένα απλό ποστ μπορείς και συ να αποδείξεις κάτι για τον εαυτό σου. Βλέπεις τι εύκολο που είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Άμα βάλεις την ενυδατική μέσα στο μπουκαλάκι του after shave είναι ΟΚ; Να μας πούν οι πραγματικοί άντρες του φόρουμ.

 

Άμα το πάμε 100% αντρικά φυσικά δεν χρησιμοποιείς καν after shave

 

Ίσως δεν χρησιμοποιείς καν αφρό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bάζει και αφρό η πριγκίπισσα ο ξυλοκόπος; Μήπως να του φέρουμε καμιά να του κάνει και μασάζ μετά;

 

Όλοι γνωρίζουν πως ο πραγματικός άντρας ξυρίζεται με ένα κομμάτι σπασμένο γυαλί.

 

Πίνεις την μπύρα σου, τελειώνει, σπας το μπουκάλι, ρίχνεις ένα ξύρισμα στεγνό, συνεχίζεις να πίνεις τις μπύρες σου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...