Προς το περιεχόμενο

Αθήνα: Ξενοδοχείο μακράς διαμονής


JJKP

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό στην ακρόπολη ότι πρέπει για πεναλτάδικο :P και μόνο 800 ευρώ τον μήνα!!! θα το τσίμπαγα ρεφενέ με κάνα φίλο άνετα αν έμενα αθήνα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω την ηλικία σου αλλά φαντάζομαι φοιτητής είσαι αφού κάνεις πρακτική. Αν την κάνεις και καλοκαίρι τσέκαρε αν κάνα γνωστός σου (φοιτητής) θα λείπει το καλοκαίρι και ψήνεται για υπενοικίαση...  Δεν λέει να δώσεις 600€/μήνα..

Προσωπικά είχα υπενοικιάσει το διαμέρισμα μου στη Θεσσαλονίκη για ακριβώς ίδια φάση σε ένα Σέρβο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω την ηλικία σου αλλά φαντάζομαι φοιτητής είσαι αφού κάνεις πρακτική. Αν την κάνεις και καλοκαίρι τσέκαρε αν κάνα γνωστός σου (φοιτητής) θα λείπει το καλοκαίρι και ψήνεται για υπενοικίαση...  Δεν λέει να δώσεις 600€/μήνα..

Προσωπικά είχα υπενοικιάσει το διαμέρισμα μου στη Θεσσαλονίκη για ακριβώς ίδια φάση σε ένα Σέρβο.

Σωστός ο παίχτης αλλά εγώ θα έψαχνα πρώτα κανέναν φίλο στο ταζαμπέ ή στην υποχρέωση (κεράσματα κτλ ) άκου εκει να μου το νοικιάσει τι φίλος ειναι; :P

 

Επεκτείνοντας αυτή την λογική πάντως μπορεί να ψάξει και αγγελίες για συγκάτοικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Airbnb δαγκωτό. Καλά 3 μήνες θα την περάσεις με πιτόγυρα στο ξενοδοχείο; Δεν χρειάζεσαι κουζίνα;

ε οχι και πιτογυρα :confused: το θετικο ειναι οτι μπορει το ξενοδοχειο να εχει και γυμναστηριο μεσα, οποτε θα βολευει... 

Δυστυχως φιλους Αθηναιους δεν εχω μωρε... Αλλιως θα ηταν η καλυτερη λυση αυτο... Αλλα και να ειχα, σκεψου οτι χρειαζομαι σπιτι μεχρι τελη Νοεμβριου...

 

Δεν ξέρω την ηλικία σου αλλά φαντάζομαι φοιτητής είσαι αφού κάνεις πρακτική. Αν την κάνεις και καλοκαίρι τσέκαρε αν κάνα γνωστός σου (φοιτητής) θα λείπει το καλοκαίρι και ψήνεται για υπενοικίαση...  Δεν λέει να δώσεις 600€/μήνα..

Προσωπικά είχα υπενοικιάσει το διαμέρισμα μου στη Θεσσαλονίκη για ακριβώς ίδια φάση σε ένα Σέρβο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 το θετικο ειναι οτι μπορει το ξενοδοχειο να εχει και γυμναστηριο μεσα, οποτε θα βολευει... 

 

ναι.. έχω ακούσει και για κάτι άλλα εκεί ομόνοια μεταξουργείο που έχουν και σολάριουμ.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...