Προς το περιεχόμενο

καλησπερα


spuroskak

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω μια απορια ρε παιδια μπορει να μου πει καποιος αν μπορει καποιος να σε βρει ας πουμε χωρις να εχει κινητο πανω σου σε μια αποσταση 3-4 χιλιομετρον πανω στο βουνο αν εισαι βραδυ υπαρχει κανενα μηχανημα που να σου δειχνει θερμοτιτα σε αυτην την αποσταση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί θέλεις να κρυφτείς; να τα πάρουμε από την 

ναι θελω να κρυφτω μαζι με 2 φιλους θα βαλουμε και στοιχημα και οι αλλοι ειναι σιγουρι οτι θα μας βρουνε οπου και να παμε υπαρχει περιπτωση να γινετε αυτο το πραγμα 

με το αυτοκινητο θα κρυφτομε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λες ρε φιλε νατο βαλω το στοιχημα η θα το χασω.

αμα σου βαλει gps στο αμαξι θα το χασεις. Οποτε αφηστε το αμαξι παραπερα και κρυφτειτε με κουβερτες απο αλουμινοχαρτο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης αν σας ψάχνει και είστε εκτός αυτοκινήτου και η θερμοκρασία περιβάλλοντος ειναι πάνω απο 36 Κελσίου και δεν κουνιέστε, με τη θερμό κάμερα δε θα σας βρει ποτέ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι θελω να κρυφτω μαζι με 2 φιλους θα βαλουμε και στοιχημα και οι αλλοι ειναι σιγουρι οτι θα μας βρουνε οπου και να παμε υπαρχει περιπτωση να γινετε αυτο το πραγμα

 

με το αυτοκινητο θα κρυφτομε

Καλα, μας επεισες..

 

Η αστυνομια εχει και θερμοκαμερες και αλλα γκατζετακια.Το νου σου!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω μια απορια ρε παιδια μπορει να μου πει καποιος αν μπορει καποιος να σε βρει ας πουμε χωρις να εχει κινητο πανω σου σε μια αποσταση 3-4 χιλιομετρον πανω στο βουνο αν εισαι βραδυ υπαρχει κανενα μηχανημα που να σου δειχνει θερμοτιτα σε αυτην την αποσταση 

 

Για να μπορέσεις να έχεις μια θερμοκάμερα την οποία θα την βάλεις 10-15 μέτρα μπροστά από κτίριο ώστε να δεις την θερμική κατάσταση του κελύφους, πρέπει να δώσεις μερικές δεκάδες χιλιάδες ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...