Προς το περιεχόμενο

Καταθεση


eris7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μη ρωτήσετε λογους αλλα έκανα κατάθεση σε λογαριασμο με λαθος ονομα. Διατρεχω κίνδυνο; Να τονίσω οτι δε μου ζήτησαν ταυτοτητα στο γκισε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλωσες λαθος το ονομα σου οταν εκανες καταθεση?Και αν ναι πως το καταφερες αυτο?

Άσε ειναι μεγάλη ιστορια.. Απλά κινδυνεύω με ποινή αν το καταλάβουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσε ειναι μεγάλη ιστορια.. Απλά κινδυνεύω με ποινή αν το καταλάβουν;

 

Αυτή η "μεγάλη ιστορία" είναι μήπως σοβαρός λόγος να το ψάξουν? :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή η "μεγάλη ιστορία" είναι μήπως σοβαρός λόγος να το ψάξουν? :)

Στην Alpha Bank κατέθεσα. Δεν εχω κανένα λογαριασμό εκει, αολα πληρωμή ενός ποσού σε ενα ξενοδοχειακι (40€). Δε μου ζήτησαν καθολου ταυτοτητα η αφμ.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Alpha Bank κατέθεσα. Δεν εχω κανένα λογαριασμό εκει, αολα πληρωμή ενός ποσού σε ενα ξενοδοχειακι (40€). Δε μου ζήτησαν καθολου ταυτοτητα η αφμ.

 

Ξενοδοχειάκι για παράνομα ζευγαράκια? :)

 

Δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα, μην ανησυχείς. Εκτός και αν ο ξενοδόχος σου πει ότι δεν έλαβε τίποτα από σένα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

και δεν είπες το όνομά σου, αλλά κάποιου άλλου; για ποιο λόγο; [/quote

Επειδή συμφωνήσαμε με την παρέα να δώσουμε όλοι ενα κοινό ονομα (θα παμε διακοπες καλοκαιρακι,και επρεπε να οληρωσουμε προκαταβολη ο καθενας 40€. τελικά μονο εγω το έκανα.) Ρώτησα καποιους και μου είπαν οτι δεν θα χω θεμα γιατί μπορεις να καταθέσεις με οποιο ονομα θέλεις. Ισχύει πράγματι;

Joshua 21 δεν ξερεις ποσο με ανακουφίζεις ειλικρινά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Μη ρωτήσετε λογους αλλα έκανα κατάθεση σε λογαριασμο με λαθος ονομα. Διατρεχω κίνδυνο; Να τονίσω οτι δε μου ζήτησαν ταυτοτητα στο γκισε

 

Αν απλά έδωσες άλλο όνομα κατά την κατάθεση (αντί για το δικό σου), δεν θα γίνει και τίποτα. Απλά αυτός που θα παραλάβει τα χρήματα θα δει σαν αιτιολογία το όνομα που δήλωσες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...