Προς το περιεχόμενο

"χτυπάει" η μπότα


santana99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω πάρει αυτό το παπούτσι http://www.davenports-ltd.co.uk/images/large/products/Fashion%20Boots%20250Timberland%206-Inch%20Premium%20Waterproof%20Boots%20Wheat%20Nubuck%20B90u52%20Men_LRG.jpg (αυθεντικό), πολύ ωραίο ποιοτικό παπούτσι αλλά πολύ άβολο... μετά από λίγη ώρα με χτυπάει στο πόδι γενικά. Το νούμερο είναι σωστό.

 

Τι θα μπορούσα να κάνω; Παίζει η λύση να τα δώσω στον τσαγκάρη και να βάλει τα ελατήρια μέσα αλλά φοβάμαι μην τα ξεσκίσει...τα πλήρωσα ακριβά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν χτυπάνε το νούμερο δεν είναι σωστό εκτός αν εννοείς κάτι άλλο με το "χτυπάνε" πχ δεν είναι όσο άνετα όσο θα ήθελες... τα τιμπερλαντ ποτέ δεν ήταν άνετα όμως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι σίγουρος ότι το νούμερο είναι σωστό; Πολλοί φοράνε 0.5-1 νούμερο μικρότερο χωρίς να το ξέρουν, επίσης στις μπότες παίρνουμε ένα νούμερο παραπάνω από τα αντίστοιχα αθλητικά. Τα παπούτσια δεν ανοίγουν πια όπως παλιά για να τα παίρνουμε στενά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνώσεις παπουτσά δεν έχω αλλά όταν το παραπάνω νούμερο με χοντρή κάλτσα ήταν χύμα τελείως δεν μπορεί να ναι αυτό λάθος, ή απλά ήθελε το μισό του αλλά δεν βγαίνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμιά φορά τα παπούτσια χτυπάνε όταν είναι καινούρια. Πήρα πριν λίγο καιρό αθλητικά και στο δεξί παπούτσι μου χτύπαγε τα ακραία δάχτυλα, συμμετρικά, αλλά δεν ανησύχησα. Μετά από 2 μέρες έφτιαξε το πράγμα (είτε το παπούτσι πήρε το σχήμα του ποδιού είτε απλά συνήθησε το πόδι) και είναι κομπλέ.

 

Γνώμη μου δώστου λίγο χρόνο του παπουτσιού και αν δεν στρώσει η φάση βλέπεις μετά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...