Προς το περιεχόμενο

Αναβολή Στρατού


johnmetsis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν κρίνω απο την ορθογραφία σου μάλλον θα πρέπει να ξεκινήσεις απο το γυμνάσιο.

Καλύτερα να ξεμπερδεύεις με τη δύσκολη θητεία σου και μετά έχεις όλο το χρόνο μπροστά σου. Δεν έχει νόημα να μπείς ξανά στη διαδικασία θητείας.

πανω στην βιασινη να γραψω στα σχολια δεν κοιταω ορφογραθια ειμαι σκοπος αυτην την στιγμη μην με δει καμια εφοδος με κινιτο την γαμισα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμάμαι εποχές 1993 όπου έφυγα από την Θήβα για δεκαπεντάμηνο στα σύνορα και πήγαμε στον θάλαμο της μονάδας όλο και όλο τρεις νέοι, καθώς στην Θήβα οι περισσότερες ειδικότητες μένουν ως παραμένοντες.Επί ενάμιση μήνα περίπου είχα την βραδινή αγγαρεία στα μαγειρία μέχρι της μία το βράδυ σκοπιά  02:00-04:00 και 05:45 εγερτήριο,που αν βάλεις και το χρόνο να περάσουμε από όλες τις σκοπιές μέχρι να επιστρέψουμε στον θάλαμο έμενε μία ώρα ύπνος καθημερινά το βράδυ και δύο  ώρες το μεσημεράκι ευτυχώς πήγα Νοέμβριο και μπορούσες να κοιμηθείς μεσημέρι οπότε για να σταθώ στα πόδια μου έπινα 5-6 φραπέδες την ημέρα.Καλά για έξοδο αυτό το διάστημα δεν το συζητώ.Και ο άλλος λέει έχει πήξει γιατί πάει στα αγήματα και θέλει αναβολή.Τέλος πάντων μου φαίνεται ότι πάρα έχουμε γίνει soft ,και όχι δεν γουστάρω τον στρατό μία θεωρώ ότι έχασα 15 μήνες από την ζωή μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλος πάντων μου φαίνεται ότι πάρα έχουμε γίνει soft

 

 

Για τον καθενα οτι περναει ειναι το θεμα του και μπορει να του φαινεται βουνο. Οποτε ολα σχετικα ειναι.

 

Με μια προσθεση πρεπει να ειναι 40~45 οποτε ειναι δυσκολο να καταλαβεις τον μεσο 20αρη. Δεν εχεις

αδικο οτι ειναι πιο καλομαθημενος αλλα καλως η κακως η κοινωνια αλλαζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τον καθενα οτι περναει ειναι το θεμα του και μπορει να του φαινεται βουνο. Οποτε ολα σχετικα ειναι.

 

Με μια προσθεση πρεπει να ειναι 40~45 οποτε ειναι δυσκολο να καταλαβεις τον μεσο 20αρη. Δεν εχεις

αδικο οτι ειναι πιο καλομαθημενος αλλα καλως η κακως η κοινωνια αλλαζει.

Δεν πέφτεις και πολύ έξω είμαι 42! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...