Προς το περιεχόμενο

To Instagram αντιγράφει και πάλι το Snapchat, αυτή τη φορά με τα φίλτρα προσώπου


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπάρχει κάτι που η Facebook δεν έχει αντιγράψει τα τελευταία χρόνια για τα WhatsApp και instagram? Το WhatsApp παίζει catching με άλλες πλατφόρμες και κυρίως με το telegram και το instagram με το Snapchat. Μέσα στην πρωτοτυπία μπράβο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι φωστηρες του insomnia, που ολη μερα διαβαζουν Τσεχοφ και ακουνε Πουτσινι, παραδιδουν μαθηματα ανθρωποτητας.

 

Η κανονικη ζωη σας ποια ειναι; Οι φραπεδες στην παραλιακη ή μισοκοιμισμενος στον καναπε και survivor;

απο την φωτο σου και μονο μην ανοιγεις κουβεντα για επιπεδο μαν μου..οποτε μην εισαι χειτερ..φιλικα παντα. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι φωστηρες του insomnia, που ολη μερα διαβαζουν Τσεχοφ και ακουνε Πουτσινι, παραδιδουν μαθηματα ανθρωποτητας.

 

Η κανονικη ζωη σας ποια ειναι; Οι φραπεδες στην παραλιακη ή μισοκοιμισμενος στον καναπε και survivor;

 

Ρε φίλε, με αυτά που λες, δείχνεις οτι εσυ απο ζωή αυτά ξέρεις: φραπε, surviror, snapchat και facebook! 

Επαληθεύοντας τα σχόλια που αντιτίθεσαι!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο την φωτο σου και μονο μην ανοιγεις κουβεντα για επιπεδο μαν μου..οποτε μην εισαι χειτερ..φιλικα παντα. 

 

δεν ανοιξα εγω κουβεντα για επιπεδο 'μαν' μου και ουτε ειμαι 'χειτερ' 'μαν' μου

 

Ρε φίλε, με αυτά που λες, δείχνεις οτι εσυ απο ζωή αυτά ξέρεις: φραπε, surviror, snapchat και facebook! 

Επαληθεύοντας τα σχόλια που αντιτίθεσαι!

 

Το τι ξερω και πως ζω εγω ειναι το δικο μου θεμα.

 

Το να γραφω σε τεχνολογικο φορουμ 1000δες μηνυματα οπως τα παιδια απο πανω και να κατακρινω κοινωνικες πλατφορμες ειναι .... καπως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ανοιξα εγω κουβεντα για επιπεδο 'μαν' μου και ουτε ειμαι 'χειτερ' 'μαν' μου

 

 

Το τι ξερω και πως ζω εγω ειναι το δικο μου θεμα.

 

Το να γραφω σε τεχνολογικο φορουμ 1000δες μηνυματα οπως τα παιδια απο πανω και να κατακρινω κοινωνικες πλατφορμες ειναι .... καπως.

 

 

Τί ασχολείσαι φίλε μου... Σε τεχνολογικό φόρουμ ψάχνει ο άλλος το νόημα της ζωής και την επιστροφή στη φύση. Please don't feed the troll. :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...