Προς το περιεχόμενο

ΑΓΟΡΑ ΚΙΝΗΤΟΥ ≈ 300 ΕΥΡΩ ΑΣΑΠ


ViktorasDem

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στα 400 έλεγα για ZTE AXON 7 ή Galaxy S7 .. απο την αλλη το OP3t δν θα με χάλαγε καθόλου αλλα ειναι αγορά απο εξωτερικό και δεν α ξερω καλα αυτα επισης στο επισημο του σιτε παει στα 440 που δν τα διαθετω ... Εσεις έχετε να πειτε κατι για το εν λογο Axon 7 σε σχεση με s7 και op3t ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα 400 έλεγα για ZTE AXON 7 ή Galaxy S7 .. απο την αλλη το OP3t δν θα με χάλαγε καθόλου αλλα ειναι αγορά απο εξωτερικό και δεν α ξερω καλα αυτα επισης στο επισημο του σιτε παει στα 440 που δν τα διαθετω ... Εσεις έχετε να πειτε κατι για το εν λογο Axon 7 σε σχεση με s7 και op3t ?

Άσε το Axon 7 και βάλε πλώρη για S7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 412€ πας στο S7, αλλά η μπαταρία είναι λίγο άστα ....

 

Απο το htc 10 evo πρεπει να εχει καλυτερη αυτονομια. 

Αν τελικά πας προς τα 400 ρίξε και μια ματιά στο OnePlus 3t

 

Και ειναι και 5.5αρη που θελει ο φιλος ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το htc 10 evo πρεπει να εχει καλυτερη αυτονομια. 

 

Και ειναι και 5.5αρη που θελει ο φιλος ;)

5,5αρη ειναι και κινητάρα είναι αλλά δεν τον έχουμε βγάλει πολύ εκτός budget?? Για 300 κάτι ευρώ ξεκίνησε το παιδί !! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5,5αρη ειναι και κινητάρα είναι αλλά δεν τον έχουμε βγάλει πολύ εκτός budget?? Για 300 κάτι ευρώ ξεκίνησε το παιδί !! :D

 

Γιατι το s7 ειναι εντος budget? :P Τουλαχιστον αυτο ειναι 5.5αρη. Απο εκει και περα εχουν γινει προτασεις σε διαφορες τιμες (και ιντσες) ωστε να αποφασισει τι προτιμαει. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας η βοηθεια σας ηταν πολύτιμη .. τα 400 ++ κιν αν και θα ήθελα δν μπορω να τα διαθεσω αυτη τη στιγμή οπώτε με κόβω να τιμάω το moto Z play μιας και το δοκιμασα και σημερα και το χω ψιλοερωτευτει :P  !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην σε αγχώνει πάντως ο επεξεργαστης του,σκέψου ότι έχει 3gb ram που φτάνουν και περισσεύουν για στοκ android δεν υπάρχει περίπτωση να μην είναι smooth,δεν νομίζω ότι θα σε προβληματίσει ποτέ στην χρήση του για browsing ή οτιδήποτε άλλο άντε να αργει να σου ανοίξει καμιά βαριά εφαρμογή/παιχνίδι 2 δευτερόλεπτα παραπάνω από έναν πιο  δυνατό επεξεργαστή!

 

Εδω έχω ενα moto g falcon 2013  με 1gb ram το οποίο του έχω viber facebook youtube instagram και παίζω και  clash of clans και clash royle και ειναι smooth μετα απο τόσα χρόνια και οφείλετε στο στοκ  android του (σημαντικός παράγοντας)!!!

 

Επίσης θα έχεις τρομερή αυτονομία

Καλή ποιότητα υλικού

Πολύ καλή οθόνη

Καλα ηχεία

Οκ κάμερα

 

 

Νομίζω ότι δεν χρειάζεσαι κάτι άλλο

 

Καλορίζικο!! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μονη μου ενσταση ειναι αν παιζεις βαρια παιχνιδια. Εκει δεν εχει σημασια αν εισαι στοκ ή οχι. Θα χεις bottleneck απο τη gpu.

Εχω τον ιδιο soc στο redmi note 4X και στο asphalt 8 εχει αρκετα frame drops καθως προχωρας και εχεις πιο γρηγορα αμαξια (οποτε κανει περισσοτερο rendering). Οχι οτι δεν ειναι playable αλλα σιγουρα υστερει απο αλλες δυνατοτερες gpu που χα δοκιμασει. 

Γενικα ειναι τιμια gpu και αν παιζεις περισσοτερο casual παιχνιδια δεν θα χεις θεμα αφου πχ ειναι καλυτερος απο το soc που χρησιμοποιειται σε κινητα τυπου p9 lite. Δηλαδη δεν ειναι αδυναμος, απλα οχι τουμπανος. Απο την αλλη τα ηχεια μπορουν να κανουν πολυ πιο απολαυστικο το gaming. Με το moto x style ειχα παθει πλακα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζω τα πάντα απο παιχνίδια αλλα επειδη συνήθως τα θελω για το βραδάκι παιζω πιο casual games ετσι να χαλαρώσω , εδώ 3 χρόνια τώρα μια χαρά ημουν με το lg g2 :P ακομα και ενα χειροτερο κιν απο αυτη την κατηγορια θα μου φαινόταν υπέροχο γτ έχω χρονια να αλλαξω κιν και αν δν εκανα μ@@@ και δν το σπαγα θα βγαζα αλλον ένα χρόνο.. Σήμερα θα το παραγγείλω αν θέλετε οταν θα το χω στα χερια μ θα γράψω και ενα ρεβιου την αποψή μου :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζω τα πάντα απο παιχνίδια αλλα επειδη συνήθως τα θελω για το βραδάκι παιζω πιο casual games ετσι να χαλαρώσω , εδώ 3 χρόνια τώρα μια χαρά ημουν με το lg g2 :P ακομα και ενα χειροτερο κιν απο αυτη την κατηγορια θα μου φαινόταν υπέροχο γτ έχω χρονια να αλλαξω κιν και αν δν εκανα μ@@@ και δν το σπαγα θα βγαζα αλλον ένα χρόνο.. Σήμερα θα το παραγγείλω αν θέλετε οταν θα το χω στα χερια μ θα γράψω και ενα ρεβιου την αποψή μου :)

Θα το απολαύσεις, είναι κινητάρα, καλορίζικο
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζω τα πάντα απο παιχνίδια αλλα επειδη συνήθως τα θελω για το βραδάκι παιζω πιο casual games ετσι να χαλαρώσω , εδώ 3 χρόνια τώρα μια χαρά ημουν με το lg g2 :P ακομα και ενα χειροτερο κιν απο αυτη την κατηγορια θα μου φαινόταν υπέροχο γτ έχω χρονια να αλλαξω κιν και αν δν εκανα μ@@@ και δν το σπαγα θα βγαζα αλλον ένα χρόνο.. Σήμερα θα το παραγγείλω αν θέλετε οταν θα το χω στα χερια μ θα γράψω και ενα ρεβιου την αποψή μου :)

Η νύχτα με την μέρα θα είναι  B) !! Εννοείται ότι θέλουμε παρουσίαση!! :-D  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...