Προς το περιεχόμενο

ΑΓΟΡΑ ΚΙΝΗΤΟΥ ≈ 300 ΕΥΡΩ ΑΣΑΠ


ViktorasDem

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίζω τα πάντα απο παιχνίδια αλλα επειδη συνήθως τα θελω για το βραδάκι παιζω πιο casual games ετσι να χαλαρώσω , εδώ 3 χρόνια τώρα μια χαρά ημουν με το lg g2 :P ακομα και ενα χειροτερο κιν απο αυτη την κατηγορια θα μου φαινόταν υπέροχο γτ έχω χρονια να αλλαξω κιν και αν δν εκανα μ@@@ και δν το σπαγα θα βγαζα αλλον ένα χρόνο.. Σήμερα θα το παραγγείλω αν θέλετε οταν θα το χω στα χερια μ θα γράψω και ενα ρεβιου την αποψή μου :)

 

Μια χαρα θα σαι τοτε. Πρεπει να ναι κινηταρα αν κρινω απο το  x style που προσωπικα το δωσα λογω μικρης αυτονομιας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα φίλε, μόλις χθες πήρα το HTC U play σε λευκό έχοντας την εντύπωση ότι είναι dual sim αλλά μόλις το άνοιξα είχα κάνει λάθος.Ίσως καλύπτει τις ανάγκες σου.

Εν τέλει το πουλάω, έχω αποδείξεις, τα πάντα. Το κινητό είναι αδουλευτο και το αγόρασα 350.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιός είπε ρε παιδιά ότι το S7 δεν έχει καλή μπαταρία? Το έχω 2 μήνες τώρα και μου φαίνεται μια χαρά. Στην αρχή μόνο τη φόρτιζα κάθε 5-6 ώρες (το χρησιμοποιούσα αρκετά βέβαια) αλλά πλέον το φορτίζω 1 φορά κάθε 2 μέρες. Εμένα μου φαίνεται πολύ καλή. Και όποιος θέλει ας πάρει και κανένα από αυτά τα φθηνά power bank και έχει το κεφάλι του ήσυχο.

ανάλογά τι συσκευή είχες πριν αν ήταν κανένα xiaomi note 4Χ ή redmi 3S δεν θα μιλούσες έτσι B)
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...