Προς το περιεχόμενο

Αμερικανικα Survivor


4saken

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σημερα ειδα την 34η σεζον η οποια ειχε καποιες επικες στιγμες.

 

Mε βαση το παρακατω link

 

http://www.purplerockpodcast.com/survivor-season-rankings-spoiler-free-summaries/

 

ειδα και τις 16,20 και 28.

 

Αν μπορειτε να βρειτε τα επεισοδια ΔΕΙΤΕ της.

 

13 επεισοδια των 45 λεπτων, χωρις διαφημισεις, φοβερα αγωνισματα, ασυλια καθε μερα, επικες στρατηγικες σχεδον καθε απο τις 39 μερες που μενουν στο νησι.Καμια σχεση με την Ελληνικη παιδικη χαρα.

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σημερα ειδα την 34η σεζον η οποια ειχε καποιες επικες στιγμες.

 

Mε βαση το παρακατω link

 

http://www.purplerockpodcast.com/survivor-season-rankings-spoiler-free-summaries/

 

ειδα και τις 16,20 και 28.

 

Αν μπορειτε να βρειτε τα επεισοδια ΔΕΙΤΕ της.

 

13 επεισοδια των 45 λεπτων, χωρις διαφημισεις, φοβερα αγωνισματα, ασυλια καθε μερα, επικες στρατηγικες σχεδον καθε απο τις 39 μερες που μενουν στο νησι.Καμια σχεση με την Ελληνικη παιδικη χαρα.

Αυτο ειχα πει και εγω στην αρχη του δικου μας .Οπου ειδα ενα  επεισοδιο  πεθανα στα γελια με τα αγωνισματα και δεν το ξαναειδα .

Τα αμερικανικα  ειναι πραγματικα survivor  για ανθρωπους με εξαιρετικες ψυχικες και σωματικες αντοχες και το δικο μας παιδικη χαρα για να το βλεπουν νοικοκυρες ,αργοσχολοι ,τηλεορασακηδες και ανθρωποι του καναπε .

Δες και το Αυστραλεζικο εξισου δυνατο .

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ειχα πει και εγω στην αρχη του δικου μας .Οπου ειδα ενα  επεισοδιο  πεθανα στα γελια με τα αγωνισματα και δεν το ξαναειδα .

Τα αμερικανικα  ειναι πραγματικα survivor  για ανθρωπους με εξαιρετικες ψυχικες και σωματικες αντοχες και το δικο μας παιδικη χαρα για να το βλεπουν νοικοκυρες ,αργοσχολοι ,τηλεορασακηδες και ανθρωποι του καναπε .

Δες και το Αυστραλεζικο εξισου δυνατο .

 

ελα ντε. ο πατερας μου ειναι πορωμενος με το Survivor. εκατσα μια μερα να δω μαζι του ενα επεισοδιο. δεν πιστευα αυτα που εβλεπα, ειδικα εκει που ριχνανε μπαλακια στο τελος.

του λεω, Survivor ειναι η Kαστρο του Takeshi?  :-D

 

τεσπα, αν δεν ηταν για τις γκομενες και για το γελιο που ριχνω, δεν θα ειχα ξανασχοληθει.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελα ντε. ο πατερας μου ειναι πορωμενος με το Survivor. εκατσα μια μερα να δω μαζι του ενα επεισοδιο. δεν πιστευα αυτα που εβλεπα, ειδικα εκει που ριχνανε μπαλακια στο τελος.

του λεω, Survivor ειναι η Kαστρο του Takeshi?  :-D

 

τεσπα, αν δεν ηταν για τις γκομενες και για το γελιο που ριχνω, δεν θα ειχα ξανασχοληθει.

 

ισχυει. έχουν ξεφτιλίσει τον όρο "survivor".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποια σεζόν προτείνετε να δω;

 

έχω δει μόνο αυτή με τον Έλληνα αστυνομικό

Απο τις καλυτερες!Δες αυτες που εγραψα στο αρχικο ποστ, ειναι απο τις Top.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποια σεζόν προτείνετε να δω;

 

έχω δει μόνο αυτή με τον Έλληνα αστυνομικό

αναλογα ποσες σκοπευεις να δεις

 

η 16 και η 20 ειναι απο τις καλυτερες αλλα 30/40 παικτες ειχαν αγωνιστει και σε προηγουμενες σεζον, κατι που θα σε κανει ή να μην τις απολαυσεις/καταλαβεις στο συνολο τους ή θα σου σποιλεριασει τις προηγουμενες.

 

απο all newbies προτεινω

 

7, 33, 18, 19, 13, 15, 10, 6 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχω ξεκινησει την season 7 και gamay, τι σιχαματα ειναι αυτα!!!!! :devil: :shock: :-D

 

Απο το πρωτο 5λεπτο καταλαβαινεις τι εχει να γινει, τους εχουν σε ενα ιστιοφορο και νομιζουν οτι πηγαινουν στον προορισμο για να αρχισει το παιχνιδι την αλλη μερα. Και τους λενε, μαγκες, το παιχνιδι ξεκιναει τωρα! Με τα ρουχα που φορατε, τη βαλιτσα σας την ξεχνάτε θα μεινει εδω, πεφτετε οπως ειστε στη θαλασσα, βγαινετε στερια και ξεκινατε. Πηδανε στο νερό κάτι γκομενες με μινι και γοβες, κάτι δικηγοροι με κουστουμια και γραβατες... Θεϊκό.

Επεξ/σία από McNerd
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ξεκινησει την season 7 και gamay, τι σιχαματα ειναι αυτα!!!!! :devil: :shock: :-D

 

Απο το πρωτο 5λεπτο καταλαβαινεις τι εχει να γινει, τους εχουν σε ενα ιστιοφορο και νομιζουν οτι πηγαινουν στον προορισμο για να αρχισει το παιχνιδι την αλλη μερα. Και τους λενε, μαγκες, το παιχνιδι ξεκιναει τωρα! Με τα ρουχα που φορατε, τη βαλιτσα σας την ξεχνάτε θα μεινει εδω, πεφτετε οπως ειστε στη θαλασσα, βγαινετε στερια και ξεκινατε. Πηδανε στο νερό κάτι γκομενες με μινι και γοβες, κάτι δικηγοροι με κουστουμια και γραβατες... Θεϊκό.

δώσε κάνα λινκ μπας και τω δω και εγώ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

 

Το δες τελικά; Ελπίζω να έφτασες τουλάχιστον ως το 7-8 επ, εκεί γίνεται μια γερή ανατροπή και το παιχνίδι απογειώνεται. Τα δε δυο τρία τελευταία επ μέχρι το φινάλε ειναι άπαιχτα. Γιατί δεν έχει πάει καν το μυαλό σου εξαρχής ποια σιχάματα θα καταφέρουν να φτάσουν στο φάιναλ φορ. Μιλάμε ομως για σιχάματα ολκής, του δίνουν και καταλαβαίνει.

 

Όποιος εχει υποψη κάνα λινκ καλούτσικης ποιότητας για το season 13 cook islands στείλτε ΠΜ παρακαλώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...