Προς το περιεχόμενο

Αμερικανικα Survivor


4saken

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είδα και το season 13 Cook islands.

Κορυφαίο. Απλά social strategy game. Πωωω ρε τι είδα... Σχολείο. Σε κάνει να σκεφτείς τόσο πολλά για τις κοινωνικές δυναμικές. Ρισπέκτ στους νικητές (για μένα και οι 2 ήταν νικητές.)

 

Υπάρχει κάτι καλύτερο; Δυσκολεύομαι να το φανταστώ.

Τρομερά ευρήματα από την πλευρά της παραγωγής. Exile island, αναπάντεχες αλλαγές στις ομάδες, φανταστικά αγωνίσματα.

Αντίστοιχα: Παίκτες με IQ, αρχ..α, integrity, σκιλλς.

 

Αν πιστευετε ότι κάποιο season ειναι καλυτερο (κατά προτιμηση με first timers και όχι με "επιστροφες") γράψτε το εδώ.

 

Α και μια συμβουλή: όσο βλέπετε κάποιο σίζον, μη γκουγκλαρετε τίποτα σχετικό, γιατι πιθανά θα σας σποϊλαριστει ο νικητης. Ετσι την πάτησα εγώ γιατί το σιζον τάιτλ πήγε καπάκι με τη φωτό του νικητή - φυσικά δεν ήμουν 100% σιγουρος αλλα η υποψία ήταν εκει. Παρόλ'αυτά επειδή τα επ ήταν γ.α.μ.ά.τ.α. δεν έχασα ούτε στιγμή το ενδιαφερον μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα και το season 13 Cook islands.

Κορυφαίο. Απλά social strategy game. Πωωω ρε τι είδα... Σχολείο. Σε κάνει να σκεφτείς τόσο πολλά για τις κοινωνικές δυναμικές. Ρισπέκτ στους νικητές (για μένα και οι 2 ήταν νικητές.)

 

Υπάρχει κάτι καλύτερο; Δυσκολεύομαι να το φανταστώ.

Τρομερά ευρήματα από την πλευρά της παραγωγής. Exile island, αναπάντεχες αλλαγές στις ομάδες, φανταστικά αγωνίσματα.

Αντίστοιχα: Παίκτες με IQ, αρχ..α, integrity, σκιλλς.

 

Αν πιστευετε ότι κάποιο season ειναι καλυτερο (κατά προτιμηση με first timers και όχι με "επιστροφες") γράψτε το εδώ.

 

Α και μια συμβουλή: όσο βλέπετε κάποιο σίζον, μη γκουγκλαρετε τίποτα σχετικό, γιατι πιθανά θα σας σποϊλαριστει ο νικητης. Ετσι την πάτησα εγώ γιατί το σιζον τάιτλ πήγε καπάκι με τη φωτό του νικητή - φυσικά δεν ήμουν 100% σιγουρος αλλα η υποψία ήταν εκει. Παρόλ'αυτά επειδή τα επ ήταν γ.α.μ.ά.τ.α. δεν έχασα ούτε στιγμή το ενδιαφερον μου.

 

καλυτερες ή ισαξιες με all newbies

7, 10, 12, 15, 18, 19, 28, 33, 35

 

μπορω να σου κανω και μικρη περιγραφη με minor spoilers

 

Parvati <3

 

στην πιο ησυχη εμφανιση της

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσεκαρε σεζον 33, Millenials vs GenX. Περαν του οτι ηταν καταπληκτικη σεζον, εχει τα πιο πολλα και WTF blindsides που ειχε σεζον κατ εμε

Χεχεχχεε... what if I tell you... είμαι ήδη στο 4ο επ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταπληκτικη η 33, το παιχνίδι έχει εξελιχθεί πολύ μετά από τόσες σεζόν, οι παίκτες είναι σε άλλο λέβελ -ο άλλος λέει έβλεπε survivor από 9 ετών και είχε όνειρο να μπει... Επίσης σε σχέση με παλιότερες σεζόν ,νιώθω ότι τα επεισόδια πλέον είναι 50% σιχαμοδιαπραγματεύσεις, 25% συμβούλια και 25% challenges. Πετυχημένο.

 

Κατατά -μην το ανοίξετε αν δεν το χετε δει-

 

 

Μεγάλα σιχάματα οι μιλένιαλς, δε λέω. Δεν περίμενα τίποτα λιγότερο.

Αλλά τέτοιο υπερσίχαμα δεν έχει ξαναματαϋπάρξει

 

 

survivor-season-33-david-wright-intervie

 

 

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Αυστραλιανό εχει 4 σεζον και ανανεωθηκε για 5η παροτι δεν ηταν και πολυ σιγουρο. Οι δυο πρωτες βγηκαν πολυ παλια οταν εβγαινε σε ολες τις χωρες και χωρις να τις εχω δει φανταζομαι οτι κλινουν περισσοτερο στην επιβιωση με τη λεξη "συμμαχια" να ειναι απαγορευμενη.

 

Η τριτη και η τεταρτη (2016, 2017) ειναι ανταξιες του US με περισσοτερα και μεγαλυτερα επεισοδια.

Η τριτη ξεκιναει πολυ ωραια, κανει μετα μια μεγαλη κοιλια αλλα το φιναλε της ειναι ενα απο τα καλυτερα που εχουν υπαρξει αν οχι το καλυτερο.

Η τεταρτη ειναι πολυ καλη σε ολη τη διαρκεια της με εξαιρετικες δοκιμασιες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...