Προς το περιεχόμενο

Λυπήθηκα μια κατσαρίδα


Anorymous

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πριν λίγο γύρισα σπίτι είχα πάει τον αδερφό μου με ένα κοινό φίλο να δούμε τον τελικό.

 

Εκεί που άλλαζα βλέπω μια κατσαρίδα μικρή ξανθή την ψεκάζω με ένα axe που είχα και για ένα δύο δευτερόλεπτα την έβλεπα να ξεψυχάει.

 

 

Δεν άντεξα και την σκότωσα με το παπούτσι για να μην την βλεπω να βασανίζεται.

 

Σας έχει τύχει κάτι παρόμοιο λέτε να είναι κάτι ψυχολογικό ? Εννοείται ότι δεν κάνω πλάκα ούτε τρολαρω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Εννοείται ότι δεν κάνω πλάκα ούτε τρολαρω.

 

Εννοειται.

Τις λίγες φορές που εχω δει κατσαρίδα στο σπιτι μου, αν δεν προλάβουν οι γατες μου να την σκοτώσουν, την πιάνω με μια χαρτοπετσέτα και την βγάζω έξω απο το σπίτι...d060.gif

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με axe; ΧΑΧΑΧΑ

Τιμάς το username σου

 

Κατσαρίδες, κουνουπια, μύγες και τρωκτικα τα εξολοθρεύουμε σε dt γιατί αναπαράγονται με τρελούς ρυθμούς και μπορούν να δημιουργήσουν τρελά προβλήματα (κυρίως υγείας)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με axe? Wtf?

Ξέρω είναι αστείο αλλά αυτό είχα πρόχειρο μέχρι να πιάσω το παπούτσι μπορεί να έφευγε.

Με axe; ΧΑΧΑΧΑ

Τιμάς το username σου

 

Κατσαρίδες, κουνουπια, μύγες και τρωκτικα τα εξολοθρεύουμε σε dt γιατί αναπαράγονται με τρελούς ρυθμούς και μπορούν να δημιουργήσουν τρελά προβλήματα (κυρίως υγείας)

Καλά σίγουρα θα την σκότωνα το θέμα είναι την λυπήθηκα που την είδα να βασανίζεται, παλιότερα μπορώ να πω της σιχαινόμουν τόσο πολύ που γούσταρα να την βλέπω να σπαρταρανε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μόλις έβαλα μπροστά την ferrari ξέχασα να κατεβάσω το χειρόφρενο αλλά η ταχύτητα ήταν στην όπισθεν. Το αυτοκίνητο χτύπησε κάπου και άκουσα μια κραυγή, δεν πρέπει να ήταν δυνατή σύγκρουση, ακούμπησε κάπου μαλακά. Μετά έφυγα λέω δεν είναι τίποτα. Γύρισα και μόλις σηκώθηκα διαπίστωσα οτι είχα κάτσει πάνω σε μια κατσαρίδα και την είχα λιώσει στο κάθισμα. Κρίμα και ήταν ξανθιά κατσαρίδα, λυπήθηκα πολύ. Τέτοια λύπη και ψυχολογικό για κατσαρίδες μόνο εμείς οι οδηγοί των ferrari έχουμε. Οι ξανθιές πάντα προτιμούν ferrari, τώρα έτυχε να τιμήσουν την δική μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μόλις έβαλα μπροστά την ferrari ξέχασα να κατεβάσω το χειρόφρενο αλλά η ταχύτητα ήταν στην όπισθεν. Το αυτοκίνητο χτύπησε κάπου και άκουσα μια κραυγή, δεν πρέπει να ήταν δυνατή σύγκρουση, ακούμπησε κάπου μαλακά. Μετά έφυγα λέω δεν είναι τίποτα. Γύρισα και μόλις σηκώθηκα διαπίστωσα οτι είχα κάτσει πάνω σε μια κατσαρίδα και την είχα λιώσει στο κάθισμα. Κρίμα και ήταν ξανθιά κατσαρίδα, λυπήθηκα πολύ. Τέτοια λύπη και ψυχολογικό για κατσαρίδες μόνο εμείς οι οδηγοί των ferrari έχουμε. Οι ξανθιές πάντα προτιμούν ferrari, τώρα έτυχε να τιμήσουν την δική μου...

Μιλάω σοβαρά δεν κάνω πλάκα όταν λέω ξανθιά εννοώ το μικρό το κατσαριδακι όχι τις μεγάλες μαύρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...