Προς το περιεχόμενο

Ώρα για Κολονοσκοπηση , πρόταση Ιατρού από Θεσσαλονίκη


vairass

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γαστροσκοπηση η γυναικα.δεν καταλαβε τπτ,ντιρλα ηταν......100+30 η αναισθησια.δεν καταλαβα αν δουλευει με τον εοπυ.κανε τελεφωνο.εγω πηγα μεσω καρτας ευ κλαμπ,70+ 30.μας εγραψε και συνταγη 3μηνη.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα τον πρότεινα διαφορετικά. Τιμές νορμάλ , δεν θυμάμαι ακριβώς.

Δηλαδή έβαλε το σύστημα όλο χωρίς κιχ; σε κοιμηζει;

γαστροσκοπηση η γυναικα.δεν καταλαβε τπτ,ντιρλα ηταν......100+30 η αναισθησια.δεν καταλαβα αν δουλευει με τον εοπυ.κανε τελεφωνο.εγω πηγα μεσω καρτας ευ κλαμπ,70+ 30.μας εγραψε και συνταγη 3μηνη.....

Αυτό το έκανα κ εγώ εύκολο.. Το πίσω φοβάμαι. Βρε συ μέσω κάρτας και πλήρωσες; περίεργο.. Πες όνομα του δεν το θυμάμαι.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θυμαμαι ονομα,ουτε τον ξερω,προ τριμηνου πηγαμε,για ενοχλησεις.η γαστροσκοπηση ειναι πιο ζορικη,στην κολονοσκοπηση μπορει και να γουσταρεις...........η καρτα δινει εκπτωσεις,δεν ειναι τσαμπα.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θυμαμαι ονομα,ουτε τον ξερω,προ τριμηνου πηγαμε,για ενοχλησεις.η γαστροσκοπηση ειναι πιο ζορικη,στην κολονοσκοπηση μπορει και να γουσταρεις...........η καρτα δινει εκπτωσεις,δεν ειναι τσαμπα.......

Τι να γουστάρω βρε; άμα είναι το κάνω επάγγελμα να μην δουλεύω χάχα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτέ δεν είναι αργά :)

Μια που το ξεκίνησες ζήτα και μια βαθια πλύση του παχιου εντερου για καθαρισμο των τοξινων. Δεν είναι η κολονοσκοπιση αλλα ρωτα που να την κανεις.

Προφανώς και δεν είναι επιστημονικά αποδεδειγμένο ότι η "βαθιά πλύση" βοηθάει στο οτιδήποτε. Η αοριστία "καθαρισμός τοξινών" επίσης δε στέκει επιστημονικά.

 

Αν κάνω λάθος διόρθωσε με (με παράθεση έγκυρων πηγών βέβαια) και θα ανακαλέσω.

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...