Προς το περιεχόμενο

Τραγουδια που εχουμε αγαπησει, απο την Ιταλικη και Γαλλικη μουσικη σκηνη


bsp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 489
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κι ένα τελευταίο αγαπημένο, για να πέσει η δική μου αυλαία στο insomnia. Από ημέρα σε ημέρα, θα γίνει η διαγραφή τού account. Παραμαζεύτηκαν λόγοι, και κατάντησε waste of time.

Ευχαριστώ όσους είπαμε κάτι παραπάνω, όσους ανταλλάξαμε μουσικές κατά καιρούς, όσους γελάσαμε κτλ. 

Καλή συνέχεια σε όλους. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
53 λεπτά πριν, Mrs. Hyde είπε

Από ημέρα σε ημέρα, θα γίνει η διαγραφή τού account. Παραμαζεύτηκαν λόγοι, και κατάντησε waste of time.

Οι λογαριασμοί δεν διαγράφονται τελικά, έτσι νόμιζα κι εγώ, οπότε ότι σε ενοχλεί το κόβεις σαν γόρδιο δεσμό και συνεχίζεις να το διασκεδάζεις. Δεν χρειάζεται να χαλάς τη ζαχαρένια σου καλή μου... Ευκαιρία να μιλάς με φίλους  και να περνάτε καλά ....όπως έκανες παλιότερα.....

Ιo che amo solo te - Ornella Vanoni

Σκηνές από ταινία notebook.

 

Επεξ/σία από XrysaKakou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, XrysaKakou είπε

Οι λογαριασμοί δεν διαγράφονται τελικά, έτσι νόμιζα κι εγώ, οπότε ότι σε ενοχλεί το κόβεις σαν γόρδιο δεσμό και συνεχίζεις να το διασκεδάζεις. Δεν χρειάζεται να χαλάς τη ζαχαρένια σου καλή μου... Ευκαιρία να μιλάς με φίλους  και να το διασκεδάζετε....όπως έκανες παλιότερα.....

Ιo che amo solo te - Ornella Vanoni

Σκηνές από ταινία notebook.

 

Έστειλα στον Hal, και μου είπε ότι γίνεται μαζική διαγραφή ανά 2-3 βδομάδες. Ευχαρίστως να γίνω το πειραματόζωο και να δούμε αν θα χαθώ στην αιωνιότητα. 🧐😛

Από καιρό το σκεφτόμουν. Απλά οι λόγοι έγιναν πιο πολλοί πια, και μου καταλήγει ως χάσιμο χρόνου. Δεν κρύβω ότι και το μεταξύ μας δεν μου άρεσε, επειδή το θεώρησα άδικο. Δεν θέλω να δώσω συνέχεια, όμως. Ό,τι έγινε, έγινε. Κακίες και τέτοια δεν κρατάω. Κρατάω τις καλές μας στιγμές, μιας και μαζί έχουμε περάσει καλά. 

Κι ένα τραγουδάκι. 

Καλό μας ξημέρωμα. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Mrs. Hyde είπε

Δεν κρύβω ότι και το μεταξύ μας δεν μου άρεσε, επειδή το θεώρησα άδικο. Δεν θέλω να δώσω συνέχεια, όμως. Ό,τι έγινε, έγινε. Κακίες και τέτοια δεν κρατάω. Κρατάω τις καλές μας στιγμές, μιας και μαζί έχουμε περάσει καλά. 

Δυστυχώς το υπερβολικό χιούμορ όπου εκφράζεται μέσω της γραφής και δεν ακολουθείται από τη στάση του σώματος το οποίο διευκολύνει την επικοινωνία, έφερε άσχημα αποτελέσματα, παρεξηγήσεις και κλειδώματα θεμάτων και άλλα πολλά....όμως αυτα ανήκουν στο παρελθόν πλέον...και τα έχω διαγράψει όλα προσωπικά .. κανένας καμία δεν είναι άσφαλτος,η λολ.στην τελική πρώτη.

Αν νομίζεις ότι θα σε κάνει να αισθανθείς καλύτερα με την διαγραφή του λογαριασμού σου κάντο..σκέψου μήπως να απέχεις λίγο καιρό και να το ξανασκεφτείς πιο ήρεμα..

Μπες σε αυτό το κανάλι έχει κάνει φοβερές μεταφράσεις.

Hymne a l amour -Patricia Kaas

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Mrs. Hyde είπε

Κι ένα τελευταίο αγαπημένο, για να πέσει η δική μου αυλαία στο insomnia. Από ημέρα σε ημέρα, θα γίνει η διαγραφή τού account. Παραμαζεύτηκαν λόγοι, και κατάντησε waste of time.

Ευχαριστώ όσους είπαμε κάτι παραπάνω, όσους ανταλλάξαμε μουσικές κατά καιρούς, όσους γελάσαμε κτλ. 

Καλή συνέχεια σε όλους. 

 

Πάντα έρχεται το τέλος. Στο καλό λοιπόν.

 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 hours ago, Mrs. Hyde said:

Κι ένα τελευταίο αγαπημένο, για να πέσει η δική μου αυλαία στο insomnia. Από ημέρα σε ημέρα, θα γίνει η διαγραφή τού account. Παραμαζεύτηκαν λόγοι, και κατάντησε waste of time.

Ευχαριστώ όσους είπαμε κάτι παραπάνω, όσους ανταλλάξαμε μουσικές κατά καιρούς, όσους γελάσαμε κτλ. 

Καλή συνέχεια σε όλους. 

 

εγω θα σου βαλω ΑΝ ΤΑ ΔΕΙΣ ΠΡΙΝ ΦΥΓΕΙΣ 2-3 τραγουδια που σου αρεσουν.

και να θυμασαι το πιο βασικο που εμαθες εδω μεσα.

ΑΝ κατι δεν εχει ληξει ενα χρονο πριν δεν εχει αξια. :P

22 hours ago, Mrs. Hyde said:

Έστειλα στον Hal, και μου είπε ότι γίνεται μαζική διαγραφή ανά 2-3 βδομάδες. Ευχαρίστως να γίνω το πειραματόζωο και να δούμε αν θα χαθώ στην αιωνιότητα. 🧐😛

Από καιρό το σκεφτόμουν. Απλά οι λόγοι έγιναν πιο πολλοί πια, και μου καταλήγει ως χάσιμο χρόνου. Δεν κρύβω ότι και το μεταξύ μας δεν μου άρεσε, επειδή το θεώρησα άδικο. Δεν θέλω να δώσω συνέχεια, όμως. Ό,τι έγινε, έγινε. Κακίες και τέτοια δεν κρατάω.

 

Καλό μας ξημέρωμα. 

like + poke.

 

Επεξ/σία από poulinos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...