Προς το περιεχόμενο

Σχολή σχεδίου


lactate

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή αγαπώ πολυ το σχέδιο σκεφτόμουν να γραφτω σε καποια σχολη για σχεδιο ωστε να μπορω να γινω καλύτερος στο χόμπυ μου. Έχετε να μου προτείνετε κάποια σχολή;  Με ενδιαφέρει γενικά το πορτραίτο και το σκίτσο.. όχι να ζωγραφίζω λουλούδια και τοπία.. Για Αθήνα αναφέρομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είσαι Αθήνα τότε σχολή Ορνεράκη και ξερό ψωμί! https://www.ornerakis.com/

 

Προσφέρει σεμινάρια τα οποία είναι ό,τι πρέπει για χομπίστες και που ξέρεις, μπορεί να ανακαλύψεις και κρυφό ταλέντο που δεν ήξερες οτι έχεις οπότε και συνεχίζεις εγγραφόμενος στο πρόγραμμα σπουδών της σχολής. :)

 

σ.σ. Έχω τελειώσει τη συγκεκριμένη σχολή και όταν ήμουν(2000-2003) δίδασκαν πέρα απο τον ίδιο τον Ορνεράκη και άλλοι όπως ο Χρήστος Δήμος που ήταν στο σχεδιαστικό team της ταινίας "Space Jam"!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είσαι Αθήνα τότε σχολή Ορνεράκη και ξερό ψωμί! https://www.ornerakis.com/

 

Προσφέρει σεμινάρια τα οποία είναι ό,τι πρέπει για χομπίστες και που ξέρεις, μπορεί να ανακαλύψεις και κρυφό ταλέντο που δεν ήξερες οτι έχεις οπότε και συνεχίζεις εγγραφόμενος στο πρόγραμμα σπουδών της σχολής. :)

 

σ.σ. Έχω τελειώσει τη συγκεκριμένη σχολή και όταν ήμουν(2000-2003) δίδασκαν πέρα απο τον ίδιο τον Ορνεράκη και άλλοι όπως ο Χρήστος Δήμος που ήταν στο σχεδιαστικό team της ταινίας "Space Jam"!

 

Την εχω ακουσει και εγω και εχω ακουσει καλα λογια. Παιζει να ξερεις καμια τιμη για τα σεμιναρια; γιατι στη σελιδα τους δε τη βλεπω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς δεν ξέρω τις σημερινές τιμές, μιλάμε πάνε 14 χρόνια αλλά θεωρώ πως θα 'ναι εναρμονισμένες στην οικονομική κρίση.

 

Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να τηλεφωνήσεις για να μιλήσεις απ' ευθείας μαζί τους... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Ξέρει κανείς τι τιμές παίζουν για τον Ορνεράκη; Επίσης ξέρει κάποιος να μου προτείνει καμία άλλη σχολή; Και γενικά θέλω πληροφορίες για τον τρόπο διεξαγωγής των μαθημάτων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...