Προς το περιεχόμενο

Βεβαίωση απογραφής ασφαλισμένου (αρ. μητρώου ΙΚΑ)


pRonOoBGR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια, σε λιγο καιρο πιανω την πρωτη μου δουλεια και στα δικαιολογητικα που μου ζητανε για την προσληψη μου ζητανε βεβαιωση απογραφης ασφαλισμενου(αρ μητρωω ΙΚΑ). Που το βγαζω αυτο το χαρτι; τι χαρτια χρειαζομαι; υπαρχει καποιο χρονικο διαστημα που κανει να εκδοθει; ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια, σε λιγο καιρο πιανω την πρωτη μου δουλεια και στα δικαιολογητικα που μου ζητανε για την προσληψη μου ζητανε βεβαιωση απογραφης ασφαλισμενου(αρ μητρωω ΙΚΑ). Που το βγαζω αυτο το χαρτι; τι χαρτια χρειαζομαι; υπαρχει καποιο χρονικο διαστημα που κανει να εκδοθει; ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας!

Πας με την ταυτότητα σου και γνωρίζοντας το ΑΜΚΑ και το αφμ σου στο ΙΚΑ της περιοχής σου και τέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια, σε λιγο καιρο πιανω την πρωτη μου δουλεια και στα δικαιολογητικα που μου ζητανε για την προσληψη μου ζητανε βεβαιωση απογραφης ασφαλισμενου(αρ μητρωω ΙΚΑ). Που το βγαζω αυτο το χαρτι; τι χαρτια χρειαζομαι; υπαρχει καποιο χρονικο διαστημα που κανει να εκδοθει; ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας!

 

Στο Τμημα Μητρωου του Ε.Φ.Κ.Α. (τεως ΙΚΑ ΕΤΑΜ) της περιοχης σου.

Τα δικαιολογητικα ειναι τα παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Ξεθάβω το θέμα για να ρωτήσω και εγώ με την σειρά μου. Είναι απαραίτητο να πάω στο ΙΚΑ στης περιοχής μου για να πάρω αυτήν την βεβαίωση; Έχω αποδεικτικό της εγγραφής μου στις ηλεκτρονικές υπηρεσίες του ΙΚΑ όπου φαίνεται το ΑΦΜ, ΑΜΑ και ΑΜΚΑ μου και μπορώ να συνδεθώ και στο ΑΤΛΑΣ να δω και από εκεί το AMA μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...