Προς το περιεχόμενο

Μισθός πωλητή Vodafone


Swimmer21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα στο φορουμ..

 

Γνωρίζει κανείς από προσωπική εμπειρία πόσο είναι ο μισθός πωλητή στη Vodafone; Βασικός μισθός ή παραπάνω;

 

Επίσης έχει διαφορά αν είσαι σε κανονικό κατάστημα ή σε franchise;

 

Όποιος γνωρίζει ας απαντήσει εδώ ή σε pm

 

Ευχαριστώ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά στο κανονικό κατάστημα πόσο παίρνουν; Περισσότερα;

 

Το ίδιο είναι. Το πιθανότερο είναι να σε πάρουν όπως εμένα, δηλαδή μέσω κάποιας εταιρίας ενοικιάσεων εργαζομένων. Συνεπώς δεν έχεις και κανένα δικαίωμα και ότι χρειαστείς θα το βρεις και θα το λύσεις με τον "ενοικιαστή" σου και όχι με τη Vodafone. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ίδιο είναι. Το πιθανότερο είναι να σε πάρουν όπως εμένα, δηλαδή μέσω κάποιας εταιρίας ενοικιάσεων εργαζομένων. Συνεπώς δεν έχεις και κανένα δικαίωμα και ότι χρειαστείς θα το βρεις και θα το λύσεις με τον "ενοικιαστή" σου και όχι με τη Vodafone.

Πωλητης δηλαδή σε κατάστημα Vodafone παίρνει βασικό και αυτός και έχει σύμβαση με άλλη εταιρία ενοικίασης εργαζομένων; Δεν νομίζω χωρίς να θέλω να σε θίξω..

 

Δουλευες ως πωλητής σε κανονικό κατάστημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωλητης δηλαδή σε κατάστημα Vodafone παίρνει βασικό και αυτός και έχει σύμβαση με άλλη εταιρία ενοικίασης εργαζομένων; Δεν νομίζω χωρίς να θέλω να σε θίξω..

 

Δουλευες ως πωλητής σε κανονικό κατάστημα;

Μη σου κάνει εντύπωση και στα ΕΛΤΑ το ίδιο γίνεται. Και μηνιαίες συμβάσεις με διαφορετικό αντικείμενο ώστε να μην γίνει αυτομάτως η θέση αορίστου και έχει μετά ο εργαζόμενος δικαιώματα από τον εργοδότη...

Αρρωσταίνω πραγματικά με αυτή την κατάσταση εκμετάλλευσης και το πιο αστείο είναι ότι κάποιοι πίστευαν ότι θα τελειώσει.

 

Από εκεί και πέρα φιλος μου πωλητής σε επίσημο κατάστημα παίρνει 6ημερο 760 συν κάποια μπονουσ αλλά είναι 8 χρόνια εκεί.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...